مارک ویلموتس: کاری به گذشته ندارم و دنبال روش خودم هستم

0
295

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: به دلیل اینکه از بازیکنان ایران شناخت کافی نداشتم طبق روالی که از گذشته وجود داشت اسامی را اعلام کردم اما رفته رفته تیم را جوان خواهیم کرد.

مارک ویلموتس در نشست خبری قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران و سوریه در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: در ابتدا می‌خواهم فرا رسیدن عید فطر را به مسلمانان تبریک بگویم و سپس درباره دو دیدار تدارکاتی که پیش رویمان است صحبت کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: شرایط بازیکنان را در این دو دیدار بررسی می‌کنیم و سپس درباره توان بدنی بازیکنانی که پنج شش هقته بازی نکرده اند توجه می‌کنیم. البته بازیکنان در حد آمادگی کامل نیستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره سبک بازی مورد علاقه اش نیز صبحت کرد و اظهار داشت: فوتبال مالکانه و بازی منظم، شیوه ای است که من دوست دارم. همواره بازی های تهاجمی نیز مورد توجه من است.

ویلموتس درباره انتخاب بازیکنان تیم ملی اظهار داشت: وقتی تیم و ملتی را نمی شناسید بهتر است ابتدا به سوابق آنها توجه کنید. انتخاب من از روی گذشته بود. بعد از این دو بازی به جوانترها خواهم پرداخت. بازیکنان جوان رفته رفته به تیم ملی اضافه می شوند تا در جام جهانی ۲۰۲۲ تیمی جوان داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه صحبت هایش تصریح کرد: هدف فنی تیم مان ایجاد تعادل بین فاز تهاجمی و دفاعی است. من به گذشته کاری ندارم و سبک خودم را ایجاد خواهم کرد. شاید تیم ملی ایران در گذشته دفاعی بوده است اما حالا من دنبال فشار روی حریفان هستم.

ویلمونس افزود: دنبال رنکینگ نیستم. می خواهیم حضور پیاپی در جام های جهانی داشته باشیم.

به گزارش مهر؛ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره انتخاب بازیکنان و پست هایی که آنها در این تیم خواهند داشت تاکید کرد: دنبال بهتر کردن بازیکنان درپست هایی که برای باشگاه هایشان بازی می کنند هستیم.