لیست «مداحان» برای انتخابات مجلس

0
222

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی از توصیه مهم مداح معروف کشور برای وحدت اصولگرایان در انتخابات پیش رو خبر داد.

مجتبی توانگر در گفت‌وگو با جهان‌نیوز، با اشاره به گفت‌وگویش با سعید حدادیان گفت که این مداح معروف نسبت به تحرکات اخیر اصلاح‌طلبان برای انتخابات هشدار داد و تاکید کرد که اگر اصولگرایان بخواهند در انتخابات آتی هچون سال ۹۲ عمل کنند، قطعا شکست خواهند خورد.

مسئول سابق روابط عمومی جبهه متحد اصولگرایان این را هم گفت که حدادیان از تک‌روی برخی طیف‌های اصولگرا در دوره‌های گذشته انتقاد کرده و تاکید داشت برای وحدت حداکثری میان همه طیف‌های اصولگرا نیاز است که برخی از مواضع خود کوتاه بیایند.

حدادیان با بیان اینکه “یکی از اشتباهات ما این است که در انتخابات سراغ آدم‌های غیر روحانی می‌رویم”، گفت: خبرهای خوبی از وحدت اصولگرایان به گوش می‌رسد اما در نهایت اگر آقایان به وحدت نرسند مداحان لیست جداگانه‌ای خواهند داد.

وی گفته است اصولگرایان باید همه توان خود را برای ائتلاف و انسجام وحدت جریان اصولگرایی در انتخابات آینده بگذارند زیرا دلسوزان انقلاب راهی جز وحدت ندارند. حدادیان این را هم گفت که با وحدت اصولگرایان هرگز اجازه نخواهیم داد مجلسی همچون مجلس ششم شکل بگیرد.