لغو کنسرت شهرام ناظری در نیشابور

0
142

کنسرت «ناگفته» شهرام ناظری و حافظ ناظری در نیشابور برای دومین بار لغو شد.

اجازه اجرای کنسرت ناظری‌ها ساعاتى قبل از شروع فروش بلیط در شهر نیشابور بازهم داده نشد.این در حالی است که پیشتر تمام مراحل دریافت مجوز از طریق مراجعه ذی‌ربط انجام شده بود و انتظار می‌رفت کنسرت «ناگفته» که توسط شهرام ناظری و حافظ ناظری اجرا می‌شود، با توجه به سبک کلاسیک‌اش و استقبالی که از آن در دنیا به عمل آمده در کشوری که خواستگاهش است برای برگزاری کنسرت برای دومین بار، با در بسته مواجه نشود.

این دومین بار در طول دو هفته اخیر است که از اجراى «ناگفته» جلوگیرى به‌عمل می‌آید. پیشتر کنسرت چند هنرمند دیگر هم به دلایل نامعلوم در این شهر کنسل شده بود، اما عدم اجازه برگزاری چنین برنامه‌ای آن هم در شرایطی که مدام دم از مبارزه با  تهاجم فرهنگی در ایران زده می‌شود غیرمنتظره به نظر می‌رسد.

بی‌شک اجازه اجرا ندادن به هنرمندی نظیر شهرام ناظری که سابقه خواندن آثار ملی و حماسی را در طول جنگ هم داشته است، اما و اگرها را در جهت نگرش‌ها و تصمیم‌گیری‌های فرهنگی زیاد می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ گروه «ناگفته» قرار بود بلافاصله بعد از اجرای کنسرت در سی‌‌ام و سی و یکم اردیبهشت ماه از شهر اصفهان به درخواست مردم هنردوست و فهیم مردم استان خراسان، بدون همراهی اعضای بانوان ارکستر که پیشتر از حضورشان جلوگیرى به‌عمل آمده بود راهی شهر شاندیز مشهد شوند که این اتفاق به دلیل عدم اجازه برگزاری برنامه رخ نداد.