لئوناردو دی کاپریو: فکر نکنم هرگز کارگردان شوم

0
169

در حالي كه بيشتر بازيگران آرزو دارند تا روزي پشت دوربين قرار بگيرند، لئوناردو دی كاپريو گفت هرگز چنين آرزويی در سر نمی‌پروراند.

 لئوناردو دی كاپریو كه از دیروز با اكران فیلم «بازگشته» به صورت گسترده راهی سینماها شده است در گفتگویی اعلام كرد دوست ندارد هرگز روی صندلی كارگردانی بنشیند.

او گفت: آنقدر خوش شانس بودم كه با بیشتر فیلمسازان بزرگ كار كنم و به همین دلیل هرگز اشتیاق ندارم تا خودم به این كار بپردازم.

دی كاپریوی ۴۱ ساله گفت: فكر نمی‌كنم هرگز بتوانم با آنجه به عنوان كارگردان دیده‌ام، خودم را مقایسه كنم. وقتی در حال ساخت یك فیلم هستی خیلی چیزهای متنوعی پیش می‌آید كه باید به آنها فكر كنی. من واقعا نمی‌خواهم كاری را كه آنها می كنند، انجام بدهم. حقیقت این است كه در طول حرفه طولانی كاری‌ام به عنوان بازیگر، من با بزرگانی مثل آلخاندرو (ایناریتو) و مارتی (اسكورسیزی)، كار كرده‌ام و هیچ وقت فرصت نكرده‌ام بایستم و ببینم آنها دارند چه كار می‌كنند چون همیشه همه تلاشم این بوده كه ببینم خودم باید چه کاری بكنم.

دی كاپریو گفت: اما فوق‌العاده است اگر كسی را داشته باشی كه همه این تجربه‌های خیلی بزرگ را مستند كند. برای همین وقتی با چنین كارگردان‌هایی كار می كنی باید دنبال یک نفر باشی. همین تصمیمات كوچک است كه یک دفعه همه چیز را تغییر می‌دهد و تو را از یك چیز معمولی بودن جدا می‌كند.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، دی كاپریو كه چندین ماه در حال كار كردن با ایناریتو برای بازی در فیلم «بازگشته» بوده این فیلم را سخت‌ترین كاری خواند كه تا حالا بازی كرده است.