«كامرون دياز» خانم هانينگام فيلم «آني»..

0
1458

پس از آن كه مذاكرات «ساندرا بولاك»‌براي ايفاي نقش منفي فيلم «آني» (Annie) به نتيجه نرسيد ، استوديو از «كامرون دياز» براي ايفاي نقش دعوت كرد.

سينما خبر گزارش داد؛«دياز» در اين فيلم يكي از بدذات ترين نقشهاي خود يعني خانم هانينگام را در مقابل «كوئنژانه واليس»‌ و «جيمي فاكس» ايفا خواهد كرد.

«واليس» كه براي بازي در فيلم «وحشي هاي جنوب وحشي»‌ نامزد دريافت اسكار شده با گرفتن نقش اصلي از «ويلو اسميت» دختر «ويل اسميت» در فيلم «آني» نقش دختربچه اي يتيم را ايفا خواهد كرد. «جيمي فاكس» نيز در نقش «بنجامين استاكس» حضانت او را بر عهده خواهد گرفت.

«ويل جاك» كارگردان فيلم «مقاله اي»‌كارگرداني اين فيلم را به تهيه كنندگي «ويل اسميت» و «جي زي»‌ بر عهده دارد.«كامرون دياز» در حال حاضر پروژه اي پيش رو ندارد و حضور او در اين فيلم قطعي است.

«آني» همزمان با روز كريسمس (25 دسامبر 2014) اكران مي شود.

cameron_diaz_1920_1200_jun182009

 کامرون دیاز از شانزده سالگی وارد شغل مانکنی شد و استعدادش او را به مجلاتی مانند مادمازل، هفده و فعالیتهای تبلیغاتی برای شرکتهایی مانند کالینا کلین و کوکا کولا کشاند. موفقیت حرفه‌ای او را به ژاپن، استرالیا، مراکش و پاریس برد. کامرون در سن ۲۱ سالگی به کالیفرنیا برگشت.

در سال ۱۹۹۴ کامرون اولین نقش خود را در فیلم کمدی اکشن ماسک بدست آورد و با کمدین بزرگ جیم کری روبرو شد. او نقش اصلی را بدون هیچ تجربه قبلی در این فیلم بازی کرد. بعد از بازی در فیلم ماسک کامرون دیاز درخواستهای زیادی از طرف چند فیلمساز برجسته برای بازی در فیلمهایشان دریافت کرد.

در پاییز سال ۲۰۰۰ او در «فرشتگان چارلی» ظاهر شد و پروژه بعدی او فیلمی بود از مارتین اسکورسیزی که در برابر لئوناردو دی کاپریو ایفای نقش کرد.