قطع آب زندان زنان قرچک ورامین و تهدید زندانیان زن به شلاق زدن

0
166

حدودا ۴ روز است که آب زندان قرچک ورامین قطع می باشد و زنان زندانی  از استحمام محروم  و استفاده از سرویسهای بهداشتی را تقریبا غیر ممکن نموده است. زنان زندانی در این زندان در سوله هایی زندانی می باشند که فاقد تهویه بوده و وسایل خنک کننده در آن  بسیار محدود می باشد.

در این سوله ها که چندین برابر ظرفیت آن زنان زندانی نگهداری می شوند حتی نفس کشیدن در این محیط سخت می باشد و از طرفی دیگر درجه حرارت بالای این فصل شرایط را غیر قابل تحمل و طاقت فرسا نموده است.

 از روز گذشته از بلندگوهای بند،  زنان زندانی را تهدید به شلاق زدن در صورت خوردن و نوشیدن غذا در زمان روزه می کنند. در این سولها تقریبا حریم خصوصی برای زنان زندانی وجود ندارد و زنان زندانی با لباسها و حداقل وسایل موجود اقدام به جداسازی فضا برای خود نموده اند.

عوامل خبرچین و پخش کننده مواد مخدر در زندان و سرکوب کنندگان زندانیان زن که خود روزه دار نیستند دائم زنانی را که روزه نیستند را مورد اذیت و آزار قرار می دهند و آنها را تهدید می کنند.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان از فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، شرایط قرون وسطایی و غیر انسانی این زندان که بیشتر به اردوگاه های مرگ هیتلری شباهت دارد زنان زندانی را از حداقل حقوق انسانی خویش محروم نموده است.

مطلب قبلیرئیس کل دادگستری استان فارس: طبق قانون جدید بسیج ضابط قضایی است
مطلب بعدیسکوت مرکز آمار ایران دربارۀ ادعاهای اقتصادی دولت روحانی
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...