قالیباف از حداد عادل تشکر کرد

0
169

پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف، در گفت‌وگو با تسنیم، گفت: قالیباف و همکاران ستاد انتخاباتی وی که طی 4 ماه گذشته همکاری نزدیک و فشرده ای با دیگر کاندیداهای ائتلاف سه گانه و ستادهایشان داشته اند، قدردان مواضع اصولی و انقلابی حداد عادل در فرایند تشکیل ستاد ائتلاف و پایبندی وی به توافق ها هستند.

به گزارش خبرنامه ملّی ایرانیان از تسنیم؛ محمد باقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری از حداد عادل به خاطر مواضع انقلابی و ارزشی و همچنین پایبندی به توافق‌های ائتلاف سه گانه تشکر کرد.

پرویز اسماعیلی افزود: ترجیح ارزشهای انقلاب و موفقیت جریان اصولگرایی بر منافع شخصی درسی از این معلم فرهنگ و اخلاق برای همه فعالان اصولگرا است.

وی در پاسخ به سوالی در زمینه انتشار فهرستی در یکی از سایتها به عنوان کابینه قالیباف افزود: اینگونه گمانه زنی ها معمولا پس از انتخابات و مشخص شدن منتخب مردم آغاز می شود، اما اینکه در مورد قالیباف قبل از انتخابات شروع شده، جالب توجه و چه بسا نمایانگر انتظار عمومی برای پیروزی وی است.

سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف افزود: فهرست منتشره یک کابینه خیالی است و به هیچ وجه صحت ندارد.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که فهرست مذکور به جبهه پیشرفت و عدالت منتسب شده، گفت: بنده سخنگوی ستاد قالیباف هستم و نه سخنگوی این جمعیت. هر گونه نظر احزاب و گروهها در مورد مواضعشان را باید از دبیران کل یا سخنگوی آنها پرسید.

وی تاکید کرد: طی روزهای گذشته اقدامات تخریبی علیه قالیباف هم در رسانه های خارجی و هم متاسفانه در برخی رسانه های داخلی شدت یافته است. انتشار فیلم سخنان برخی رقبا برای تخریب قالیباف در فضای مجازی، انتشار گسترده شایعه وجود سی دی قرمز، توزیع سی دی های تخریبی، پاره کردن بنرها و پوسترهای تبلیغاتی و نهایتا برخی گمانه زنی‌ها در مورد همکاران قالیباف در دولت آینده در چارچوب اقدامات تخریبی ارزیابی می شود.

سخنگوی ستاد قالیباف همچنین در خصوص پوشش اخبار کاندیداها در صدا و سیما گفت: مشی ما این نبوده که به خاطر یک اشکال، زحمات و تلاشهای دستگاهها و نهادهای درگیر انتخابات از جمله مجموعه صدا و سیما را نادیده بگیریم و بیانیه صادر یا مصاحبه انجام دهیم. بلکه با بهره گیری حداکثری از ظرفیت های رسانه ملی و تعامل بهتر در صدد ارائه دیدگاههای نامزد خود هستیم.

وی به عنوان مثال به پوشش خبری سفر یکشنبه قالیباف به مشهد اشاره و افزود: استقبال چند ده هزار نفری از قالیباف در مشهد قطعا بی سابقه بود و انتظار داشتیم تلویزیون شب گذشته این حضور گسترده را که نمادی از حماسه سیاسی است، کمرنگ نکند.

اسماعیلی ابراز امیدواری کرد که رسانه ملی این اشکال را در برنامه های آتی جبران کند.

شایان ذکر است که: امروز صبح حدادعادل با نوشتن بیانیه ای که در خبرگزاری ها منتشر شده است ضمن اعلام انصراف از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری، ابراز امیدواری کرد اصولگرایان پیروز انتخابات باشند.