فیلم مارتین اسکورسیزی به جشنواره ونیز نرسید

0
269

فیلم کوتاه ۱۶ دقیقه ای «تست بازیگری» مارتین اسکورسیزی بدلیل مشکلات فنی به این جشنواره نرسید.

 مسئولان برگزاری جشنواره فیلم ونیز اعلام کردند که فیلم کوتاه ۱۶ دقیقه ای «تست بازیگری» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی که قرار بود در بخش غیر رقابتی این جشنواره نمایش داده شود به دلیل مشکلات فنی آماده نشده و در جشنواره امسال حضور نخواهد داشت.

در این فیلم که فیلمنامه آن را ترنس وینتر نامزد جایزه اسکار نوشته است، رابرت دنیرو، لئونارد دی کاپریو، برد پیت و خود مارتین اسکورسیزی در نقش خودشان ظاهر می شوند. این فیلم برای افتتاح «Melco Crown» استودیو شهر ماکائو هتلی در «شهر رویایی مانیل» ساخته شده است.

آلبرتو باربرا مدیر جشنواره فیلم ونیز با حمایت از فیلم اسکورسیزی آن را تحسین کرد و گفت: این یکی دیگر از آثار اسکورسیزی است و نباید آن را فیلم تبلیغاتی دانست.

شایعات حاکی از این است که برای این فیلم که فیلمبرداری آن دو روز طول کشیده، بیش از ۷۰ میلیون دلار هزینه شده و به هر بازیگر مبلغی در حدود ۱۳ میلیون دلار دستمزد داده شده، اما سرمایه گذار آن با رد این ادعا این ارقام را غیر واقعی خوانده و آن را تکذیب کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، تیزر این فیلم برای اولین بار در ژانویه امسال نمایش داده شد اما به سرعت پخش آن متوقف شد.