فیلم جدید جکی چان صدرنشین باکس آفیس چین

0
169

جکی چان با فیلم جدیدش با عنوان «ردیابی» در راس باکس آفیس چین نشست.

 «ردیابی» فیلم جدید جکی چان با فروش ۶۰ میلیون دلار در افتتاحیه‌اش، فیلم شماره یک امروز چین شد.

این کمدی اکشن در چهار روز اول افتتاحیه خود در چین که در عین حال نمایش آن برای نخستین بار در جهان بود، این موفقیت را کسب کرد.

این فیلم که پنجشنبه راهی سینماها شد در همان روز ۱۴.۷ میلیون دلار فروش کرد و جمعه و شنبه با فروش ۴۴ میلیون دلاری به راه خود ادامه داد.

موفقیت این فیلم نشان دهنده آن است که نه تنها قدرت این بازیگر کاهش نیافته و او هنوز می‌تواند مخاطبان را به سینما بکشاند، بلکه به عنوان تهیه کننده در پشت صحنه نیز موفقیت ظاهر می شود. جکی چان در سال‌های اخیر برنامه‌های متعددی برای تغییر سرمایه‌گذاران فیلم در چین انجام داده و پروژه‌های متعددی را در آنجا به انجام رسانده است.

این فیلم به کارگردانی رنی هارلین ساخته شده که اکنون پکن را خانه خود می‌خواند. هیلنیک فنلاندی است و با قراردادی با کمپانی علی‌بابا پیکچرز گروپ فیلم بعدی‌اش را نیز در چین می‌سازد.

جکی چان به جز بازی و تهیه کنندگی این فیلم، فیلمنامه آن را نیز خودش نوشته است. فن بینگبینگ بازیگر چنین و جانی ناکسویل بازیگر آمریکایی در این فیلم او را همراهی می‌کنند.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، این فیلم قرار بود ۲۴ دسامبر ۲۰۱۵ اکران شود اما برنامه آن تغییر کرد و به تابستان بعد موکول شد.