فیلم جدید «آنجلینا جولی» در استرالیا مقابل دوربین می رود..

0
244

«جولی» کارگردانی این فیلم را به تهیه کنندگی «ماتیو بائر» بر عهده دارد. او همچنین از جک اُکانل بازیگر انگلیسی(skins) برای ایفای نقش اصلی دعوت کرده است.

به گزارش سینما خبر؛ چند روز پس از سفر نسبتا محرمانه «آنجلینا جولی» و نامزدش «برد پیت» به استرالیا مشخص شد ، «جولی» دومین تجربه کارگردانی خود را در استرالیا مقابل دوربین خواهد برد.

«شکست ناپذیر» (un broken) جدیدترین فیلم «جولی» است که پیش از این قرار بود در هاوایی هانالولو مقابل دوربین رود که پس از ملاقات «جولی» از سیدنی استرالیا ، فیلمبرداری به این کشور منتقل می شود.

«ساندی تلگراف» اعلام کرده ، دیدار نسبتا محرمانه جولی از سیدنی استرالیا صرفا جهت بررسی «سواحل گلد» استرالیا برای فیلم جدیدش بوده است و این فیلم از ماه سپتامبر در این کشور مقابل دوربین می رود. «جولی» پیش از این سواحل هاوایی ، نیوزند و حتی شهرهای ساحلی ژاپن را برای فیلم جدیدش انتخاب کرده بود .

«شکست ناپذیر» همانند فیلم قبلی «آنجلینا جولی»‌ (سرزمین خون و عسل) درامی درباره جنگ جهانی دوم است. این فیلم برگرفته از کتاب «لارا هیلانبرند» است و زندگی قهرمان جنگ «لوزامپرینی» را به تصویر خواهد کشید. «زامپرینی» یک دانش آموز اهل لس آنجلس بود که در سال ۱۹۳۶ در المپیک برلین مقابل «جس اونز» قرار می گیرد ولی پس از ناکامی به ارتش نیروی هوایی می پیوندد و همزمان با جنگ جهانی دوم (۱۹۴۳) هواپیمای او در اقیانوس آرام سقوط می کند. او ۴۷ روز بدون آب و غذا ، و رد کردن خطراتی همچون حمله کوسه ها به یک جزیره ژاپنی می رسد و در آنجا به دو سال زندان و تحمل شکنجه متهم می شود.

«جولی» کارگردانی این فیلم را به تهیه کنندگی «ماتیو بائر» بر عهده دارد. او همچنین از جک اُکانل بازیگر انگلیسی(skins) برای ایفای نقش اصلی دعوت کرده است.

گفتنی است ، جولی به همراه نامزد و فرزندانش سفری را به ژاپن آغاز کرد و از آنجا دیداری کوتاه از نیوزلند و استرالیا هم داشته است.