«فرشته جنگ»‌جدیدترین فیلم «جیمز کامرون»..

0
614

جیمز کامرون ، کارگردان فیلمهای معروف «آواتار» اعلام کرده که پس از پایان فیلمبرداری فیلم «آواتار ۳» پروژه تخیلی «فرشته جنگ» (Battle Angel) را از سال ۲۰۱۷ مقابل دوربین خواهد برد.

 به گزارش سینما خبر؛«جیمز کامرون» که این روزها در اجلاس تکنولوژی (Tay DF) در مکزیکوسیتی به سر می برد ، اعلام کرد تا سال ۲۰۱۷ سومین قسمت «آواتار» به پایان می رسد و در همان زمان «فرشته جنگ» را مقابل دوربین خواهم برد.

«فرشته جنگ»‌ فیلمی برگرفته از رمان ژاپنی «یوکیتو کیشیرو» است که به قرن ۲۶ میلادی باز می گردد زمانی که دنیا و جوامع به دنبال وقوع جنگ در حال نابودی هستند.

یادآور می شود ، آواتار ۲ و ۳ به ترتیب در سالهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ اکران می شود.

james-cameron

جیمز فرانسیس کامرون (زاده ۱۶ اوت ۱۹۵۴) کارگردان آمریکایی اهل کانادا است که بیشتر فیلمهای مهیج و تخیلی می‌سازد.

او در شهر کوچکی به نام کپوس کیسینگ در حومه انتاریو کانادا، نزدیک آبشار نیاگارا، به دنیا آمد. در پانزده سالگی هم‌زمان با تحصیلات متوسطه فیلم یک ادیسه فضایی (استنلی کوبریک) را دید و به سینما علاقه‌مند شد.

خودش در این باره گفته‌است: «با دیدن این فیلم به فیلمسازی علاقه‌مند شدم. نمی‌توانستم تصور کنم که کوبریک چگونه این کارها را انجام داده‌است. مایل بودم آنچه را او انجام داده بود فرا بگیرم. چاره‌ای نبود جز اینکه دوربین سوپر هشت پدرم را قرض بگیرم و سعی کنم با سرعت‌های مختلف از اشیای دور و اطرافم فیلمبرداری کنم، و بعد نتیجه را روی پرده ببینم. او یک بار در زمانی که مسئول جابجایی غذای مدارس بود به سینما می‌رود و فیلم جنگ ستارگان را می‌بیندو زمانی که بیرون می‌آید به دوست خود می‌گوید:باید این فیلم را من می‌ساختم.»