فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی خواستار عذرخواهی “چوی” از مردم ایران شد..

0
220

محمدنبی سرپرست تیم ملی ایران اعلام کرد مسئولان فدراسیون فوتبال کر‌جنوبی از سرمربی تیم ملی این کشور خواسته‌اند از فدراسیون و مردم ایران به خاطر اظهار نظرش عذرخواهی کند. “چوی” قبل از سفر تیم ملی فوتبال ایران به کره در مصاحبه ای اعلام کرده بود که از ایرانی ها بدش می آید و مایل است که ازبکستان به جام جهانی صعود کند.

به گزارش  مهر، مهدی محمدنبی در خصوص صحبت‌های سرمربی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی علیه ایران ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: طی مذاکره ای که با مسئولان فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی داشتیم، آنها اعلام کرده‌اند “چوی” باید از فدراسیون و مردم ایران به خاطر اظهار نظرش عذرخواهی کند.

وی همچنین در مورد وضعیت تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: خوشبختانه تمرینات به خوبی پیگیری می‌شود و شرایط خوبی بر اردوی تیم ملی حاکم است. امروز صبح بازیکنان به مدت یک ساعت و نیم تمرینات پر فشاری را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در ادامه تصریح کرد: کادر فنی تیم ملی عصر امروز شنبه نیز بازی تیم ملی کره‌جنوبی که اخیرا انجام داده بود، را آنالیز می‌‌کند. بازیکنان در جلسه فنی که دارند، تمامی نقاط ضعف و قوت تیم مقابل را ارزیابی می‌کنند.

IMAGE634958365685083439

محمدنبی در ادامه گفت: خوشبختانه مصدوم و یا بازیکنی که نتواند تیم را همراهی کند، نداریم. تمامی بازیکنان در شرایط مساعدی به سر می‌برند و با تمرینات پر فشاری که پشت سر می‌‍گذارند، آماده بازی با کره‌‎جنوبی هستند.

ملی‌پوشان ایران فردا صبح بیست و ششم خردادماه تمرینات خود را از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ زیر نظر کادر فنی پیگیری می‌کنند.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران در مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل که آخرین بازی این مرحله است ساعت ۱۶:۳۰ روز سه شنبه ۲۸ خرداد در شهر اولسان کره برگزار خواهد شد. کره‌جنوبی با ۱۴ امتیاز در صدر گروه اول است و ایران با ۱۳ امتیاز دوم است. ازبکستان نیز با ۱۱ امتیاز در رده سوم قرار دارد.