فدراسیون فوتبال ایران خواسته هواداران کره پیراهن تیره بپوشند!

0
130

یوهاپ نیوز بیان داشته است که فدراسیون فوتبال ایران از هواداران کره ای درخواست کرده برخی مسائل را در روز بازی ایران و کره رعایت کنند.
به گزارش عصرایران ، سایت کره ای یوهاب نیوز در گزارشی مدعی شده است که فدراسیون فوتبال در نامه ای به سفارت ایران در کره جنوبی درخواست کرده که تماشاگران کره با رعایت برخی موازین در بازی روز بیستم مهر در استادیوم آزادی حاضر شوند.
این سایت نوشته که فدارسیون فوتبال ایران در نامه ای که به سفارت ایران در کره تحویل داده شده شرایط روز «تاسوعا» را به عنوان یک روز مذهبی-شیعی برای کره ای ها توضیح داده و در خواست کرده که در این بازی پیراهن های تیره به تن داشته باشند.
به نوشته این سایت از هواداران کره ای درخواست شده در هنگام حضور در استادیوم وسایلی که همیشه برای تشویق و شادی به همراه می آورند را همراه نیاورند. کره ای ها در زمان تشویق تیم شان بادکنک هایی دارند که به هم می کوبند والبته از طبل هم استفاده می کنند. وسایلی که به نظر می رسد درخواست شده وارد استادیوم نشوند.
همچنین پیراهن اصلی تیم ملی کره جنوبی قرمز است و هواداران این تیم در همه بازی ها پیراهن های اصلی تیم را به تن دارند و به نظر می رسد این نامه برای جلوگیری از پوشیدن پیراهن قرمز توسط هواداران کره در روز بازی است.
در سایت یوهاپ نیوز آمده نامه ای به سفارت ایران در کره جنوبی تحویل شده است و به دست کره ای ها هم رسیده است. نامه ای که در آن توضیحاتی در مورد آیین های مذهبی در روز برگزاری بازی (تاسوعا) داده شده و از کره ای ها خواسته شده برای ورود به استادیوم محدودیت هایی را رعایت کنند.