عضو کمیسیون امنیت ملی؛ احمدی‌نژاد نامزد قطعی انتخابات ریاست جمهوری است

0
185

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم گفت: احمدی‌نژاد معتقد است، نباید اجازه دهیم که فضا به سمت دوقطبی‌شدن پیش برود؛ چراکه این مسئله خواست و هدف دولت روحانی است.

احمد بخشایش‌اردستانی با اشاره به دیدار نوروزی نمایندگان مجلس نهم با محمود احمدی‌نژاد، اظهار داشت: این دیدار به‌ پیشنهاد روح‌الله حسینیان و با حضور ۱۷ نفر از نمایندگان در دفتر ولنجک آقای احمدی‌نژاد برگزار شد که بنده نیز در این دیدار نوروزی حضور داشتم.

احمدی‌نژاد؛ نامزد قطعی انتخابات ۹۶ ریاست‌جمهوری

او با بیان این‌که این دیدار هیچ نکته سیاسی ویژه‌ای نداشت، خاطرنشان کرد: هدف ما از حضور در دفتر آقای احمدی‌نژاد، ‌ صرفاً دیدار نوروزی بود و مباحث سیاسی در این جلسه مطرح نشد، اما بنده می‌گویم آقای احمدی‌نژاد حتماً برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ نامزد می‌شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس نهم در پاسخ به سوالی درباره میزان موفقیت احمدی‌نژاد درصورت حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ گفت: اگر موانع حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مرتفع شود، حتماً پیروز انتخابات خواهد بود.

به گزارش ایلنا؛ او ادامه داد: فارغ از محبوبیت احمدی‌نژاد به‌ویژه در میان جمعیت روستانشین، عملکرد دولت روحانی در مسائل اقتصادی و معیشتی مردم، منجر به پیروزی او در انتخابات می‌شود.