طرفداران “مینیون”ها باید تا تابستان 2015 صبر کنند

0
332

آخرین خبرها حاکی از آن است که طرفداران مینیون‌ها برای دیدن دوباره آنها روی پرده نقره‌ای باید تا تابستان 2015 صبر کنند.

 قرار بود يک فیلم انیمیشن با بازی شخصیت‌های محبوب و معروف “مینیون” در دسامبر سال 2014 اکران شود اما شرکت یونیورسال پیکچرز، تهیه‌کننده این انیمیشن اعلام کرد برنامه اکران آن به جولای سال 2015 موکول شده است.

مینیون‌ها همان موجودات کوچک زرد رنگ محبوب هستند که در مجموعه انیمیشن‌های “من نفرت‌انگیز” حضور داشتند.

انتقامجوها: عصر اولترون، جنگ ستارگان: قسمت هفتم، بتمن و سوپرمن، جهان ژوراسیک فیلم‌های اکشنی است که مقرر شده در سال 2015 اکران شوند، اما انیمیشن‌هایی هم قرار است در همین سال اکران شوند. باب اسفنجی 2، پنگوئن های ماداگاسکار، هتل ترانسیلوانیا 2، پاندای کونگ فو کار 3 و دایناسور خوب (که جایگزین “در جستجوی دوری” شد) همگی قرار است در سال 2015 به سینماها بیایند.

داستان فیلم جدید مینیون ها به دهه 1960 باز می گردد. سال ها پیش از آنکه آنها با “گرو” آشنا شوند. داستان درباره سه مینیون است که به دنبال ارباب جدیدی می گردند و با یک زوج تبهکار به نام‌های اسکارلت اوورکیل (با صداپیشگی ساندرا بولاک) و هرب اوورکیل آشنا می شوند.

به گزارش سینما خبر به نقل از سینما بلِند، کارگردانی این انیمیشن بر عهده کیل بالدا و پیر کافین است و فیلمنامه آن را برایان لینچ می نویسد. در این فیلم که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، مینیون‌ها نقش آفرینی می کنند.