صعود مقتدرانه ساحلی بازان ایران به فینال جام بین قاره ای-امارات

0
133

ازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با اقتدار و با شکست تیم میزبان (امارات) راهی فینال رقابتهای جام بین قاره ای فوتبال ساحلی شدند.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان به نفل از سایت رسمی فدراسیون؛ ملی پوشان فوتبال ساحلی ایران با برتری دو بر یک برابر امارات راهی فینال مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی شدند.

محمد احمدزاه در دقیقه ۳۰ و محمد علی مختاری در دقیقه ۳۱ دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی امارات را باز کردند و بدنی ترتیب راهی فینال این دوره از بازیها شدند.

علی نادر در دقیقه ۴ از داور مسابقه کارت زرد گرفت و عادل از تیم ملی امارات از سوی داور مسابقه اخراج شد.

در ادامه روند داوری های مغرضانه دیروز در بازی برابر ایتالیا، اولین گل امارات نیز در حالی به ثبت رسید که دو توپ وارد زمین شد و داور بازی این گل را صحیح اعلام کرد.

ضمن اینکه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در غیاب سه بازیکن اصلی خود مسلم مسیگر، فرید بلوک باشی و حسن عبدالهی باز هم توانست راهی فینال شود.ایران برای اولین بار است که دراین دوره از بازیها حضور دارد.

در دیگر بازیهای این دوره از مسابقات، تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل عصر امروز مقابل مراکش با نتیجه ۵ بر ۳ به برتری رسید و فردا برای کسب مقام پنجمی باید با ایتالیا رقابت کند. لاجوردی‌پوشان با برتری ۵ بر ۴ مقابل مکزیک حریف برزیل شدند.

دیدار دو تیم برزیل و ایتالیا برای کسب مقام پنجمی فردا از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود. همچنین دو تیم مراکش و مکزیک هم برای کسب مقام هفتمی از ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه به مصاف یکدیگر می‌روند.

در دیگر دیدار نیمه نهایی روسیه به مصاف سوئیس می‌رود.