صدا و سیما: محمود شهریاری بازداشت شد

0
396

 اخبار منتشر شده در خصوص بازداشت محمود شهریاری صحت دارد. شهریاری روز گذشته با حکم قضایی بازداشت شده است

شهریاری روز گذشته با حکم قضایی بازداشت شده است.

علت بازداشت محمود شهریاری را انتشار اخبار کذب در پیرامون موضوع شیوع ویروس کرونا عنوان شده است.

صدا و سیما: محمود شهریاری بازداشت شد

محمود شهریاری؛ مرد همیشه جنجالی!

محمود شهریاری متولد دوم دیماه ۱۳۳۷ در بیجار استان کردستان میباشد. محمود شهریاری از مجریان با سابقه صدا و سیما میباشد. محمود شهریاری سابقه خوب و موفقی در مجری گری در چند برنامه تلویزیونی از جمله در شبکه تهران صدا و سیما رابه همراه کاظم احمدزاده دارد.

وی همچنین برای مدتی مجری برنامه زنده رود شبکه اصفهان نیز بود.

از دیگر کار های محمود شهریاری به بازیگری در سریال مرد ۲۰۰۰ هزار چهره به عنوان افتخاری و کار در رادیو میتوان اشاره کرد. او در برنامه عمو های فتیله‌ای شبکه دو به عنوان مجری مشغول فعالیت بوده است.

شهریاری پیش‌تر سابقه ممنوع التصویری را داشته است. خودش در این بار می‌گوید: از سال ۶۱ هیچوقت برایم توضیح ندادند که چرا ممنوع التصویر و بعد چرا آزادالتصویر شدی. هیچوقت حضور پررنگ که هیچ، حضور کم رنگ هم در سیاست نداشته ام.

دلیل بار آخر ممنوع التصویری ام را از آقای پورمحمدی «معاون سیما» پرسیدم، خودش دلیلش را نمیدانست. در عروسی برادرم ودر مقابل محارم رقصیدم. کدام مرجعی گفته که رقص مرد حرام است؟ بعد‌ها سازمان از برخورد شدیدش با ما عذرخواهی کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان گزارش داد؛ حس این روز‌های سوشا مکانی را درک می‌کنم. زمان ما تلگرام و اینترنت نبود، سی دی رقص من را سر چهارراه‌ها می‌فروختند. خودم سی دی را خریدم! در انتشار مسائل خصوصی هنرمندان ایرادی به مردم وارد نیست. مردم دوست دارند بدانند هنرمندان چگونه زندگی می‌کنند.