شهرام ناظری به فرهادی چه گفت؟

0
138

شهرام ناظری خطاب به اصغر فرهادی – کارگردان سینما – که مهمان کنسرت «ناگفته‌» بود، گفت: متشکریم از شما که برای مردم ایران اسکار آوردید.

 شوالیه آواز ایران در اجرای کنسرت «ناگفته» اظهار کرد: آقای فرهادی! این‌گونه سکوت و همکاری مخاطب ایرانی در کنسرت، از فرهنگ ما می‌آید و این نوع فضا را نمی‌توان در جای دیگری از دنیا دید.

ناظری همچنین به‌دلیل همراهی مردم، به روال شب‌های گذشته‌ی این کنسرت، اجرای قطعه‌ی «اندک اندک» را به آن‌ها هدیه کرد.

او با همراهی حافظ ناظری – فرزندش – قطعات مختلفی را اجرا کرد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به فصل اول آلبوم ناگفته‌ (آفرینش) شامل قطعات صلح اتمی و ساز آواز و همچنین بداهه‌نوازی، مرا می‌بینی و هر دم زیادت می‌کنی دردم، فصل چهارم آلبوم ناگفته (بازگشت جاودانگی) شامل رقص کهکشان‌ها، نزول، رهایی، سکوت، عروج و جاودانگی اشاره کرد.

در کنسرت «ناگفته» پدرام فریوسفی با ویلن، امین غفاری با ویولا، سالار غفاربجویی با ویلنسل، شهریار نظری با دف و ساز ابداعی بم باژ، فرهاد صفری نوازنده و طراح سازهای ابداعی، بابک غسالی با عود و گروه کُر شامل الهه حیدری، مهرناز شاه‌محمدی و شیوا سروش همکاری می‌کردند.

به گزارش ایسنا، رضا رویگری – بازیگر -، بهرام دبیری – نقاش -، حمیدرضا قربانی – کارگردان – از جمله هنرمندان حاضر در کنسرت «ناگفته» در شامگاه ۱۵ مردادماه بودند که در فضای باز برج میلاد برگزار شد.