شان پن با ادعای غرامت ۱۰ میلیون دلاری دانیلز را به دادگاه کشاند

0
169

شان پن بازیگر و کارگردان، لی دانیلز دیگر کارگردان هالیوودی و سازنده فیلم «پیشخدمت» را به دادگاه فراخواند.

 شان پن با تنظیم شکواییه‌ای لی دانیلز کارگردان «امپایر» را برای مصاحبه اخیرش با هالیوود ریپوتر به دادگاه فراخواند.

لی دانیلز در این مصاحبه در حمایت از ترنس هاوارد بازیگر «امپایر» گفته بود پن با زنان برخورد بدی دارد. حالا پن با انتشار این مصاحبه راهی دادگاه شده و علیه دانیلز شکایتی با طلب ۱۰ میلیون دلار تسلیم دادگاه کرده است.

این شکایت که روز سه‌شنبه تسلیم دادگاه نیویورک شد تصریح کرده که دانیلز برای مصاحبه اخیرش با هالیوود ریپورتر به دادگاه فراخوانده می‌شود.

دانیلز یک جمله در این مصاحبه گفته که نام شان پن در آن آمده است: ترنس کاری متفاوت با آنچه مارلون براندو یا شان پن انجام دادند، نکرده و حالا او ناگهان شیطان شده است.

دانیلز این حرف را در دفاع از هاوارد گفت که اخیرا با مشکلاتی قانونی روبه رو شده است. او افزود: این نشانه زمان، نژاد، یا مکانی به نام آمریکا است که ما الان در آن هستیم.

در این شکایت آمده است که شان پن مثل هر شهروند دیگری حق دفاع از خودش را دارد.

لی دانیلز کارگردان و از تهیه کنندگان سریال تلویزیونی «امپایر» یا «امپراتوری» است و برای فیلم «پرشس» یا «گرانبها» نامزد دریافت اسکار شده است.

در این شکایت پن متذکر شده که می‌فهمد دانیلز قصد حمایت از هاوارد را داشته اما نباید به قیمت توهین و زیر سوال بردن پن این کار را انجام دهد.

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، شان پن نوشته است با این مقایسه پن از نظر رفتاری با هاوارد در یک سطح قرار گرفته در حالی که هاوارد چندین بار به دلیل سوء رفتار کارش به دادگاه کشیده و دستگیر شده است و پن برخلاف هاوارد هرگز دستگیر نشده و خشونت خانگی با همسران قبلی اش (که مدونا هم از جمله آنهاست) از او سر نزده است.