“سن پطرزبورگ ۲” منتظر محسن تنابنده می‌ماند..

0
601

فیلم سینمایی “سن پطرزبورگ ۲” به کارگردانی بهروز افخمی نیمه دوم سال جلوی دوربین می رود و تهیه‌کننده آن می‌گوید برای پایان بازی محسن تنابنده در پروژه میرباقری صبر می‌کنند.

به گزارش مهر؛ حمید اعتباریان تهیه‌کننده سینما با بیان این مطلب که فیلم سینمایی “سن پطرزبورگ ۲” به کارگردانی بهروز افخمی نیمه دوم سال جاری جلوی دوربین می‌رود، گفت: در حال حاضر بخشی از فیلمنامه “سن پطرزبورگ ۲” توسط پیمان قاسم‌خانی در حال بازنویسی است، البته هنوز فیلمنامه اصلی این فیلم به دست من نرسیده و برنامه‌ریزی دقیقی برای آغاز فیلمبرداری این فیلم سینمایی نداریم.

وی با بیان این مطلب که با پایان نگارش نهایی فیلمنامه و انتخاب بازیگران، این فیلم سینمایی نیمه دوم سال جلوی دوربین خواهد رفت، توضیح داد: اکثر بازیگرانی که در قسمت دوم این فیلم حضور خواهند داشت، بازیگران قسمت اول “سن پطرزبورگ ۱” هستند، البته درباره حضور محسن تنابنده در قسمت دوم این فیلم سینمایی باید بگویم که باید منتظر بمانیم تا بازی تنابنده در پروژه “شش گوش” میرباقری به پایان برسد.

omfn1280926586

اعتباریان ادامه داد: با توجه به اینکه قسمت اول این فیلم سینمایی با سفر قهرمان‌های داستان به روسیه پایان یافت، قسمت دوم آن در کشور روسیه فیلمبرداری خواهد شد.

پیمان قاسم‌خانی، محسن تنابنده، امین حیایی، شیلا خداداد، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، ماه چهره خلیلی، کیانوش گرامی، سروش صحت، سیامک انصاری، و امید روحانی از جمله بازیگران فیلم سینمایی “سن پطرزبورگ ۲” هستند. همچنین پیمان و مهراب قاسم‌خانی نگارش فیلمنامه قسمت اول این فیلم سینمایی را برعهده داشته‌اند.

“سن پطرزبورگ ۱” داستان پسری به نام کریم است که ناگهان متوجه می شود پسر تزار روسیه است….