سریال «وست ورلد» به جشنواره ترایبکا می‌رود

0
258

دو سریال «وست ورلد» و «سوییت بیتر» برای نخستین بار در جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۱۸ به نمایش درمی‌آیند.

 در حالی که جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۱۸ به زودی کار خود را شروع می‌کند اسامی شماری از فیلم‌های تلویزیونی که در این دوره حضور دارند، اعلام شده است.

ترایبکا ۲۰۱۸ که از ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین) شروع می‌شود امسال شاهد حضور شماری از سریال‌های جدید تحسین شده تلویزیونی است.

نمایش «Sweetbitter» ساخته شبکه استارز، «ماندن در قدرت: ماجرای تراون مارتین» از تولیدات کمپانی جی-زی، و «کاراته کید» از محصولات یوتیوب رید از سریال‌هایی هستند که در این دوره برای نخستین بار در جهان به نمایش درمی‌آیند.

«کبرا کی» با بازی ویلیام زابکا و رالف ماچیو، «بابی کندی برای ریاست جمهوری»، مستندی از سریال «Freaks and Geeks»، «نابغه: پیکاسو» و «آخرین دفاع» از دیگر برنامه‌های تلویزیونی هستند که در این رویداد ۱۰ روزه به نمایش درمی‌آیند.

نمایش فصل دوم «وست ورلد»(دنیای غرب) نیز برای نخستین بار در جشنواره ترایبکا صورت می‌گیرد. اوان راشل وود، تاندی نیوتاون، جفری رایت و جیمز مارسدن از بازیگران این سریال هستند. سازندگان و کارگردان‌های این سریال نیز در کنار این بازیگران در جشنواره حضور می‌یابند.

داستان این مجموعه تلویزیونی در یک شهر بازی وسترن خیالی در غرب آمریکا اتفاق می‌افتد که ساکنان آن را انسان‌های مصنوعی که «میزبان» نام دارند، تشکیل می‌دهند.

پیشتر اعلام شده بود سریال کارش را با نمایش مستند «عشق، گیلدا» شروع می‌کند که مستندی درباره کمدین مشهور است.

امسال برای دومین بار مسئولان این جشنواره بخشی را به تولیدات مستقل تلویزیونی اختصاص داده که شامل چهار برنامه از جمله «حکایت» ساخته زوسیا ممت است.

جشنواره فیلم ترایبکا ۲۸ آوریل با نمایش نخستین اپیزود از «رکن چهارم» لیز گاربوس که سریالی چهار قسمتی است به پایان می‌رود. این سریال درباره مقابله ترامپ با آزادی مطبوعات است.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، ترایبکا سال پیش برای نخستین بار «داستان خدمتکار» را نمایش داد و این سریال در طول سال موفقیت‌های زیادی کسب کرد.