سریال بلند «پرندگان خشمگین» ساخته می‌شود

0
141

کمپانی Rovio از ساخت اولین سریال بلند برمبنای موفق‌ترین محصول این کمپانی یعنی «پرندگان خشمگین» خبر داد.
خبر ساخت سریال جدید «Angry Birds – پرندگان خشمگین» تاییده شده است و این موجودات الهام‌بخش دنیای بازی‌های دیجیتالی، برای اولین بار به فرم یک محصول بلندمدت عرضه خواهند شد. جامعه هدف این شوی جدید کودکان ۶ تا ۱۲ ساله هستند و طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است پخش آن از سال ۲۰۲۰ آغاز شود.

کمپانی فنلادی Rovio که مالکیت «پرندگان خشمگین» را در اختیار دارد امتیاز ساخت این سریال را به شرکت انگلیسیCake سپرده است. تهیه‌کنندگان تا کنون درباره تعداد و زمان اپیزودها سخنی به میان نیاورده‌اند، اما آن چه که قطعی‌ است این است که این اولین سریال بلند «پرندگان خشمگین» خواهد بود.

این پروژه، نخستین همکاری این دو شرکت فنلاندی و انگلیسی نیست و روابط آنان به قبل و ساخت سریال دوبعدی «Angry Birds Toons» و اسپین-آف‌های آن همچون «Piggy Tales» و «Angry Birds Blues» برمی‌گردد.

این پرندگان قبلا روی پرده‌های نقره‌ای سینما هم آمده‌اند؛ «پرندگان خشمگین»(۲۰۱۶)  اولین بار در فنلاند و انگلستان اکران شد و بیش از ۳۵۰ میلیون دلار فروش جهانی داشت، قرار است نسخه بعدی این فیلم در سال ۲۰۱۹ عرضه شود.

حال به قول تام ون ویورن مدیرعامل Cake، قرار است عرضه این سریال گام بلند بعدی در گسترش برَند «پرندگان خشمگین» خصوصا در حوزه تلویزیون باشد.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، بازی «پرندگان خشمگین» تاکنون بیش از ۴ میلیارد بار در پلت‌فرم‌های گوناگون دانلود شده است. پیش از اینRovio   از عقد یک قرارداد برای ساخت یک مسابقه تلویزیونی لایواکشن به نام «چالش پرندگان خشمگین» و ساخت یک پارک تفریحی با تم این پرندگان در کشور قطر خبر داده بود.