سریال ایستادگی «استیون کینگ» در ۱۰۰ بازار بین‌المللی

0
61

امتیاز پخش «ایستادگی» سریال جدیدی که با اقتباس از رمانی به همین نام از استیون کینگ ساخته شده به بیش از ۱۰۰ بازار بین‌المللی فروخته شد.

ویاکام سی‌بی‌اس که حقوق پخش سریال ۹ اپیزودی «ایستادگی» را دارد، آن را در بیش از ۱۰۰ بازار جهانی پخش می‌کند.

در این میان قراردادهای بزرگی با «استارزپلی» برای بیشتر اروپا، اچ‌بی‌او نوردیک، اچ‌بی‌او پرتغال، ام- نت برای آفریقا، کاسموت برای یونان، سیمین برای ایسلند، ویو و تی کست برای کره، آمدیاتیکا برای روسیه و ووت برای هند بسته شده است.

«ایستادگی» که با اقتباس از رمانی به همین نام از استیون کینگ ساخته شده داستانی پسا آخرالزمانی دارد و نبردی اسرارآمیز با بیماری را بین دو گروه خیر و شر به تصویر می‌کشد.

این سریال که ترکیبی از تم وحشت، علمی تخیلی، فانتزی و درام را در یک ماجراجویی حماسی با هم ترکیب کرده ترکیبی از بازیگران صاحب نام را هم گرد آورده که الکساندر اسکاشگورد، ووپی گلدبرگ، جیمز مارسدن، هدر گراهام و ادوسا یانگ از جمله آنها هستند.

این سریال که توسط سی‌بی‌اس استودیوز در آمریکا ساخته شده از ۱۷ دسامبر (۲۷ آذر) در آمریکا به نمایش درمی‌آید.

جاش بون سازنده «نقص ستارگان ما» کارگردانی و تهیه کنندگی اولین و آخرین اپیزود این سریال را برعهده داشته است.

نمایش این سریال که شیوع طاعون در جهان موضوع اصلی‌اش است اکنون با شیوع کرونا در جهان همراه شده است.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، رمان «ایستادگی» سال ۱۹۷۸ منتشر شد و پیشتر یک سریال ۴ قسمتی با اقتباس از آن در سال ۱۹۹۴ ساخته شده است.

استیون ادوین کینگ  معروف به استیون کینگ متولد ۲۱ سپتامبر ۱۹۴۷ نویسندهٔ آمریکایی خالق بیش از ۲۰۰ اثر ادبی در گونه‌های وحشت و خیال‌پردازی است.

تمام رمان‌های و داستان‌های کینگ همچنان در حال انتشار هستند به جز یک کتاب به نام خشم. داستان این رمان در مورد کودکیست که یک روز به مدرسه می‌رود و بعد معلم درس جبر خود را می‌کشد و هم‌کلاسی‌هایش را به گروگان می‌گیرد.

سال ۱۹۹۷ این کتاب در بین کتاب‌های دانش‌آموزی که به سمت سه نفر از هم‌کلاسی‌هایش تیراندازی کرده بود پیدا شد. بعد از این اتفاق کینگ تصمیم گرفت کتاب را از کتابفروشی‌ها جمع کند.