سردار نقدی: سال ۲۰۲۵ المپیک کشورهای اسلامی را در بیت المقدس برگزار می کنیم

0
221

آمریکا خواب حضور در ایران را ببیند و ما سال ۲۰۲۵ المپیک کشورهای اسلامی را در بیت‌المقدس برگزار می‌کنیم.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا خواب حضور در ایران را ببیند و ما سال ۲۰۲۵ المپیک کشورهای اسلامی را در بیت‌المقدس برگزار می‌کنیم.

 به گزارش تارنمایهای درون مرزی، سردرا سرتیپ محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش مشترک قرارگاه راهیان نور که در سالن شهید فهمیده بسیج مستضعفین برگزار شد اظهار داشت: آمریکا خواب حضور در ایران را ببیند و ما سال ۲۰۲۵ المپیک کشورهای اسلامی را در بیت‌المقدس برگزار می‌کنیم.

 وی ادامه داد: تکفیری‌ها پیاده‌نظام شیطان‌اند اما مقاومت در برابر آنها ایستادگی کرده و پیروز شده‌اند.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: استکبار در خیال خام خود جمهوری اسلامی ایران را به ارسال سلاح به یمن متهم کرده، حال آنکه یمنی‌ها اهل شهادت‌طلبی و ولایتمداری هستند.

 وی یادآور شد: مردم مظلوم یمن تنهای تنها در برابر استکبار ایستاده‌اند و با آل‌سعود مقابله می‌کنند و رزمندگان عراقی با صلابت تکریت را آزاد کردند و فلوجه و الرمادی را محاصره کردند و همه اینها درس‌هایی است که ما از شهدا می‌گیریم

 سردار نقدی گفت: اگر جمهوری اسلامی در حد خود بماند، محاصره و نابود خواهد شد و ما اجازه نفوذ آمریکا به کشور را نخواهیم داد.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به جنایت‌های ایالات متحده آمریکا در منطقه و دنیا و استفاده از بمب اتم از سوی آمریکا خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها نژادپرستند و با سیاه‌پوستان بدرفتاری می‌کنند.