اسدی: مرگ بر آمریکا به منزله اعوذبالله من الشیطان الرجیم

0
186

به دنبال داغ شدن بحث حذف شعار “مرگ بر آمریکا” در صحنه سیاسی ایران پس از انتخابات و انتشار بخشی از خاطرات رفسنجانی از  خمینی مبنی بر اینکه خمینی در اواخر سال 67 موافقت کرده بود شعار مرگ بر آمریکا از شعارهای دولتی حذف شود، سردار سرتیپ پاسدار محمد جعفر اسدی معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبيا گفته است:” شعار مرگ بر آمریکا به منزله اعوذ بالله من الشیطان الرجیم است”.

سردار اسدی که روز چهارشنبه در آیین چهارمین سالگرد شهادت شهدای وحدت در حسینیه شهیدان میرحسینی تیپ 110 سلمان در زاهدان سخن می گفت اظهار داشت:” خمینی به حق فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است و ملت ایران تا نفس دارد این شعار مرگ بر آمریکا را فریاد خواهد زد”.

به گزارش سپاه نیوز، وی افزود:” وقتی جنگ تحمیلی در کشور آغاز شد چه در سیستان و بلوچستان یا دیگر نقاط کشور تمام اقوام و مذاهب از شیعه و سنی گرفته تا بلوچ و ترک به عشق اسلام زیر پرچم ولایت فقیه برای دفاع از آب و خاک این سرزمین به میدان رفتند”.

رییس بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شهدا به عنوان شاگردان مکتب خمینی برای رسیدن به رضای خدواند و نشان دادن صراط مستقیم به بشریت جان خود را تقدیم این نظام و انقلاب کردند.

اسدی افزود: ملت ایران در صورت پیروی کامل از ولایت فقیه و حرکت در مسیر اهداف و ارزشهای انقلاب می تواند همه ابرقدرت ها را به خاک ذلت کشاند.

گفتنی است که علی شوشتری و رجبعلی محمد زاده از فرماندهان بلند پایه سپاه پاسداران ایران هستند که به همراه 40 نفر از وابستگان به جمهوری اسلامی و کارکنان سپاه در سال 2009 در حادثه انفجار که ” جند الله ” بلوچستان آن را تدارک دیده بود، کشته شدند.

برخی از گروههای بلوچ ایرانی مخالف جمهوری اسلامی می گویند این افراد در کشتار مردم بلوچ در استان بلوچستان دست داشتند به همین دلیل جندالله آنها را هدف حمله خود قرار داده است.

مقاله قبلیتشدید فشارهای غیر انسانی و طاقت فرسا علیه زندانیان سیاسی هموطن بلوچ
مقاله بعدیفضایی‌ها زمین را چگونه می‌بینند؟(به همراه تصاویر)
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...