ستاره‌ها در صف تولید دو سریال تلویزیونی

0
214

شبکه تلویزیونی سی.بی.اس از رابرت دنیرو و برایان کرانستون برای تولید دو سریال تلویزیونی بهره می گیرد.

 این شبکه تلویزیونی که قصد تولید دو سریال به نام‌های «برای عدالت» و «پیت آب زیرکاه» را دارد از چهره های مشهوری در بخش تولید استفاده می کند.

در «برای عدالت»  قرار است رابرت دنیرو به عنوان تهیه کننده وارد عمل شود. این سریال بر مبنای فیلمنامه ای از رنه بالسر چهره پرقدرت سریال «نظم و قانون» ساخته می شود.

این درام که با اقتباس از رمانی به نام «شماره توماس بریمن» نوشته جیمز پترسون نویسنده مشهور آمریکایی شکل می گیرد، داستان یک مامور زن اف.بی.آی در بخش جنایی از بخش حقوق مدنی است که خود را بین خانواده  رادیکال واقعی اش و خانواده کاری اش، گرفتار می بیند.

 به گزارش مهر به نقل از ورایتی، سریال «پیت آب زیرکاه» نیز بر مبنای فیلمنامه ای ساخته می شود که برایان کرانستون بازیگر «برکینگ بد» آن را همراه با دیوید شور نوشته است. این سریال داستان مردی سی و چد ساله را روایت می کند که پس از خروج از زندان، از هویت هم سلولی سابقش استفاده می کند تا از طلبکارانش پنهان بماند.او با یک خانواده جعلی و کسب و کاری جعلی، می خواهد به افرادی که بدتر از خودش هستند، نشان دهد  چه کارهایی می تواند بکند. کرانستون از تهیه کنندگان این سریال که به نوعی یادآور «برکینگ بد» است، هم خواهد بود.