ساندرا بولاک زندگی پس از زندان را تجربه می‌کند

0
186

بازیگر برنده اسکار در فیلمی برای نت‌فلیکس جلوی دوربین می‌رود که فیلمنامه آن را کارگردان «مامویت غیرممکن» نوشته و کارگردان آن در فهرست فیلم‌های امسال اسکار است.

ساندرا بولاک بازیگر درامی فعلا بی‌نام برای نت‌فلیکس شد تا در نقش زنی که باید زندگی پس از بیرون‌آمدن از زندان را تجربه کند، ظاهر شود.

این فیلم را نورا فینگ‌شایت کارگردانی می‌کند و گراهام کینگ تهیه کننده آن خواهد بود.

فینگ‌شایت که امسال با فیلم «خرابکاری سیستم» یا «سیستم شکن» از سوی آلمان در رقابت اسکار امسال حضور دارد، این فیلم را بر مبنای فیلمنامه‌ای به قلم کریستوفر مک‌کوری فیلمنامه‌نویس و کارگردان «ماموریت غیرممکن-فال‌اوت» می‌سازد.

بولاک از تهیه کنندگان فیلم هم خواهد بود.

وی در این فیلم در نقش زنی ظاهر می‌شود که از زندان بیرون آمده و دوباره وارد اجتماعی می‌شود که حاضر نیست رفتارهای ناشایست و خشونت بار وی در گذشته را ببخشد. او با دوستان سابقش روبه رو می‌شود که قصد دارند او را داوری کنند و وی تنها وقتی به رستگاری امیدوار می‌شود که با خواهر کوچک‌ترش پس از مدت‌ها روبه رو می شود.

این دومین همکاری بین بولاک و نت‌فلیکس است. این دو پیشتر تجربه بسیار موفق «جبعه پرنده» را داشتند که فیلمی دلهره آور و پسارستاخیزی به کارگردانی سوزان بیر در سال ۲۰۱۸ بود. این فیلم داستان آخر زمانی را تعریف می‌کرد که موجود یا موجوداتی ماورائی در کره‌ زمین نفوذ کرده‌اند و هر کس به بیرون از محل زندگی خود نگاه کند بلافاصله شروع به خودکشی می‌کند. در این میان عده‌ای بازمانده برای زنده ماندن تلاش می‌کنند.

فینگ‌شتایت ‌با اولین تجربه کارگردانی‌اش سال ۲۰۱۹ در برلیناله حضور داشت و جایزه خرس نقره‌ای را دریافت کرد. فیلم او از آن زمان ۲۴ جایزه بین‌المللی برده و از سوی آلمان برای حضور در بخش بهترین فیلم بین‌المللی اسکار ۲۰۲۰ نامزد شد.

مک‌کوری اکنون یک فیلم دیگر از مجموعه «ماموریت غیرممکن» را در دست ساخت دارد.