زندگی خواننده «تایتانیک» فیلم می‌شود

0
213

فیلم «قدرت عشق» با تمرکز بر زندگی سلین دیون خواننده مشهور کانادایی سال آینده روی پرده می‌رود.

 فیلم «قدرت عشق» که هنوز به عنوان نام قطعی فیلم تایید نشده، با بودجه ۲۳ میلیون دلاری، فیلمی داستانی است که با الهام از زندگی سلین دیون ساخته می‌شود.

استودیوی فرانسوی گومون اعلام کرده در قالب این فیلم زندگی خواننده مشهور کانادایی را روی پرده می‌برد.

دیروز پنجشنبه اعلام شد که فیلم زندگی سلین دیون فیلمی زندگینامه‌ای نخواهد بود و جنبه‌ای داستانی دارد که در عین حال به بسیاری از جزییات زندگی وی وفادار است و بسیاری از ترانه‌های وی را در قالب فیلم ارایه می‌کند.

والری لومرسیه کارگردان این فیلم خواهد بود و خود وی در نقش الین زن جوانی که در خانواده بزرگی در کانادا رشد کرده در این فیلم ظاهر می‌شود. وی در نوجوانی احساس می‌کند استعدادی در وجودش دارد ‌و به شهرت جهانی می‌رسد و در نهایت تراژدی مرگ همسرش را تجربه می‌کند. این‌ها همه اتفاق‌هایی است که برای دیون افتاده است.

این فیلم که قرار است سال ۲۰۲۰ اکران شود یکی از چندین فیلمی است که به تازگی با الهام از زندگی خواننده‌های مشهور جهانی مورد توجه قرار گرفته‌اند. «حماسه کولی» با تمرکز بر زندگی فردی مرکوری و فیلم «راکت من» درباره التون جان که به‌زودی اکران می‌شود، از این دست فیلم‌ها هستند.

برخی از مهمترین ترانه‌های دیون از جمله ترانه فیلم «تایتانیک» در این فیلم ارایه می‌شود. این خواننده و کمپانی منتشرکننده ترانه‌هایش به این فیلم اجازه داده است تا از ترانه‌های وی استفاده کند.

در این فیلم زندگی دیون از دهه ۱۹۶۰ که در کبک رشد کرد تا ازدواجش با مدیر برنامه‌هایش رنه آنجلی روایت می‌شود.

به همین دلیل از این فیلم به عنوان فیلم مستقلی با ظرفیت بالا برای جذب مخاطب یاد شده است. قرار است این فیلم ۲ دسامبر ۲۰۲۰ در بازار بین‌المللی و در فرانسه برای نخستین بار به نمایش درآید.

بیشتر فیلم در فرانسه فیلمبرداری می‌شود و زمان فیلمبرداری از مارس امسال در ۱۸ هفته در فرانسه، اسپانیا، کانادا و لاس وگاس در نظر گرفته شده است.

لومرسیه کارگردان چندین فیلم موفق از جمله «پالاس رویال» و «۵۰ همان ۳۰ جدید است» بوده است.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی،وی که ابتدا بازیگر بود و بعد به کارگردانی روی آورد، گفته است از موضوع مرگ همسر دیون بسیار تحت‌تاثیر قرار گرفته و شروع به جستجو در زندگی این خواننده کرده و در نهایت به داستان عاشقانه خانواده بزرگ وی رسیده است.

سلین دیون در خانواده‌ای فقیر در شارلمانی واقع در ایالت کبک کانادا به دنیا آمد. چهاردهمین فرزند خانواده‌ای بود که همه اهل موسیقی بودند. با کمک مدیر برنامه‌ها و همسر آینده‌اش رنه آنژلی که برای تأمین مالی اولین برنامهٔ او خانه‌اش را گرو گذاشته بود، ستاره‌ای جوان در جامعهٔ فرانسوی‌زبان کانادا شد. در ۱۲ سالگی، با همکاری مادر و برادرش ژاک به ساخت اولین ترانه خود، «تنها یک رؤیا بود»، پرداخت. برادرش میشل دیون قطعه را به منیجر موسیقی رنه آنژلی، که نام وی را از پشت آلبومی از ژینتو رنو یافته بود، فرستاد. آنژلی از صدای دیون به گریه افتاد و تصمیم گرفت که وی را به ستاره‌ای در موسیقی بدل سازد.

زمانی که او ۱۸ ساله بود، پس از دیدن اجرایی از مایکل جکسون، تصمیم گرفت که به هنرمندی موفق نظیر او تبدیل شود. این ستاره بعدها در اروپا و آسیا به دلیل بردن جوایز فستیوال جهانیموسیقی پاپ یاماها در سال ۱۹۸۲ و رقابت یوروویژن ۱۹۸۸ شناخته شد. دیون تاکنون در سبک‌های متفاوتی کار کرده‌است از پاپ و راک تا موسیقی‌های مذهبی و کلاسیک و آثار او تحسین‌های فراوانی را به خود جذب کرده‌اند. او به خاطر توانایی تکنیکی، صدا و شیوهٔ خواندن قدرتمند خود معروف شده‌است. در سال ۲۰۰۴، بعد از فروش مجموع ۱۷۵ میلیون آلبوم جایزهٔ ویژه الماس از جوایز جهانی موسیقی برای پرفروش‌ترین آثار یک خوانندهٔ زن در جهان به او تقدیم شد.