زنان اسلامگرایان داعش با تغییر پوشش قصد حمله به اروپا را دارند

0
202

اسلامگرایان داعش قصد اعزام عناصر خود را به کشورهای اروپایی و حمله به مکان‌های مذهبی مسیحی این قاره به هدف ایجاد کشمکش بین ادیان دارد.

بنوشته روزنامه انگلیسی «دیلی میل» یک کارشناس سوری مدعی شد که قرار است این گروهک تروریستی ۱۰ نفر از یگان خود موسوم به «الخنسا » را برای هدف قرار دادن نمادهای مسیحیت و یا حمله‌های انتحاری به اروپا بفرستد.

گفته می‌شود ۶۰ زن انگلیسی عضو این یگان مخوف اسلامگرایان داعش هستند و در مراکز تحت اشغال اسلامگرایان داعش برخی با گشت زنی در سطح شهر در حالی که مجز به تفنگ «ای‌کی-۴۷» هستند برخی زنان دیگر را مجبور به اعمال خلاف عفت کرده و البته ماهانه ۱۰۰ پوند انگلیس حقوق نیز دریافت می‌کنند.

بنابر ادعای «فهد المصری» رییس یک موسسه تحقیقاتی سوری این زنان عضو اسلامگرایان داعش قصد دارند با لباس‌های مبدل برخلاف لباس‌های پوشیده در اسلامگرایان داعش با ظاهری همانند جهانگردان  به طوری‌که جلب توجه نکند وارد اروپا شوند.

بر پایه این گزارش، هم اینک زنان انگلیس و فرانسوی بسیاری به اسلامگرایان داعش پیوسته و قرار است بدون جلب توجه آنچنانی و بدون پوشش اسلامی وارد اروپا شوند.

فارس گزارش داد؛ این کارشناس سوری در ادامه به نقل از منابع مطلع  گفت که داعش قصد دارد این‌بار کشمکش بین مسیحیان و مسلمانان را آغاز کند و احتمالا آن‌ها به واتیکان حمله می‌کنند. همچنین گفته می‌شود اسلامگرایان داعش قصد دارد با گسیل نیروهای زن خود حملاتی را در کشورهای آفریقایی و عربی چون امارات متحده عربی، اردن، ترکیه انجام دهد.