رژیم زن ستیز ولی فقیه یک زن زندانی محبوس در زندان قرچک ورامین را به دار آویخت

0
135

روز دوشنبه ۱۹ مرداد ماه  زندانی  فاطمه حدادی ۳۹ ساله مادر یک دختر که ۸ سال زندانی بود در زندان گوهردشت کرج به دار آویخته شد.

او روز یکشنبه غروب ۱۸ مرداد ماه تحت عنوان انتقال  به درمانگاه از سالن ۶ زندان قرچک ورامین خارج و به سلولهای انفرادی زندان گوهردشت کرج منتقل شد.

پیکر این زن زندانی اعدام شده در حال حاضر در سردخانه بی بی سکینه کرج نگهداری می شود و قرار است فردا به خانواده اش تحویل داده شود.

گزارشهای تایید نشده حاکی از آن است که ۹ زندانی مرد صبح روزدوشنبه همراه با این زن زندانی در زندان گوهردشت کرج به دار آویخته شدند.

به گزارش حبرنامه ملی ایرانیان از فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، از طرفی دیگر گزارشها حاکی از آن است که یک زن زندانی دیگر به نام اکرم مهدوی که حدودا ۱۲ سال در زندان بسر می برد  در آستان اجرای حکم ضدبشری اعدام قرار گرفته است و قرار است هفته آینده حکم اعدام وی را به اجرا در آورند .

مقاله قبلیبختیار: نه با شاه سازش می‌کنم نه با خمینی
مقاله بعدیخامنه ای خواستار توقف برخی فعالیت‌های یونسکو در ایران شده است
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...