رونمایی از کیت آتش نشانی و آفرود شورلت

0
481

شورولت دراقدامی بی سابقه، از یک کیت آتش نشانى و یک کیت آفرود، براى مدل سیلورادو رونمایى کرد.

وانت ها یکى از محبوب ترین خودروها در آمریکا به حساب مىآیند، به گونه ای که بخشی از فرهنگ مردم آنجا تبدیل شدهاند.

به گزارش  «مجله ماشین»، بدیهى است که کمپانی‌هاى خودروسازى در این کشور، سالانه بودجه زیادى را به وانت‌هایشان تعلق مى‌دهند. به عنوان مثال مى‌توان شورولت را نام برد که اخیراً در نمایشگاه ایالتى تگزاس از دو کیت با کاربردى متفاوت براى وانت خود، سیلورادو، رونمایى کرده که توجه دوستداران وانت را به خود جلب کرده است.

کیت اول سیلورادو را تبدیل به یک وانت آتشنشانى مى‌کند. در این کیت، هرچیزى که یک فرد عادى براى مبارزه با آتش نیاز دارد، قرار دارد، از آژیر و کپسول‌هاى آتش خاموش کن کرومى گرفته تا کپسول اکسیژن و حتى تبر.

یک مورد جالب و بى‌معنى در این کیت، رینگ‌هاى ۲۲ اینچ اسپرتى است که بر روى آن قرار داده شده‌اند تا به همگان ثابت کنند که هر خودرویى حتى خودروى آتش‌نشانى هم مى‌تواند تیون و اسپرت شود.

کیت بعدى کاملاً با کیت اول تفاوت دارد و شورولت نام black ops را براى آن انتخاب کرده است. این کیت براى استفاده در جنگ کاربرد دارد اما مى توان از آن در ماجراجویى خارج جاده اى هم استفاده کرد. در این کیت تجهیزاتى مانند نورافکن led، قلاب، دستگیره چرخ جراثقیل، بیل تا شونده و رینگ‌هاى ۱۸ اینچى کار گذاشته شده است، همچنین اگر شما مانند شخصیت‌هاى بازى ویدیویى black ops در وسط جنگ گم شده باشید، قوطى‌هاى آهنى پر از آب، کیف کمک‌هاى اولیه نظامى و ماسک گاز‌هاى شیمیایى که در این کیت قرار داده شده‌اند، کمک زیادى به زنده ماندن شما مى‌کنند.

پیشرانه هر دو مدل به صورت ۵٫۳ لیترى هشت سیلندر است که ۳۵۵ اسب بخار تولیدى را از طریق جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها انتقال مى‌دهند. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر از این دو کیت هستید، باید تا زمان برگزارى نمایشگاه sema در ماه نوامبر صبر کنید تا از این دو کیت در آنجا به صورت رسمى رونمایى شود.