راهزن فیلم جدید مل گیبسون

0
53
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-10 06:15:55Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

 مل گیبسون بازیگر یک فیلم جنایی با عنوان «راهزن» شد. «راهزن» با اقتباس از رمان پرفروش رابرت کناکل با عنوان «راهزن پرنده» ساخته می‌شود و آلن آنگار کارگردانی آن را انجام می‌دهد.

نوشتن فیلمنامه این فیلم اقتباسی را کریگ ونمن برعهده داشته و علاوه بر اقتباس از رمان پرفروش، آن را با توجه به مصاحبه‌های اد آرنولد روزنامه‌نگار با گیلبرت گلوین جونیور تکمیل کرده است. 

ورایتی گزارش داد، گلوین جونیور یک سارق آمریکایی است که از ۶۳ بانک و جواهرفروشی سرقت کرده بود و در آمریکا به زندان افتاد و توانست از زندان فرار کند و به کانادا برود. وی بعدها با نام رابرت وایتمن به کارهایش ادامه داد.وی در کانادا ازدواج کرد و شغلی به عنوان مشاور امنیتی سفر به دست آورد اما همچنان به کارهای جنایی ادامه می‌داد.

رسانه های هنری داخلی نوشتند؛ پیشتر اعلام شده بود داستان زندگی این سارق با بازی دوامل در نقش اصلی ساخته می‌شود.

مل گیبسون همراه الیشا کاتبرت و جاش دوامل در یک فیلم جنایی بازی می‌کند.

در این فیلم مل گیبسون(از آثار شاخص مل گیبسون در مقام کارگردان می‌توان به فیلم‌های شجاع‌دل، مصائب مسیح و آپوکالیپتو اشاره کرد. گیبسون پس از ۱۰ سال وقفه، با فیلم ستیغ هک‌سا و به عرصهٔ کارگردانی بازگشت که با استقبال منتقدین و فروش خوبی روبرو شد و دومین نامزدی او را برای جایزهٔ اسکار بهترین کارگردانی به همراه داشت.) در نقش تامی گانگستر بازی خواهد کرد. وی فردی است که در کانادا با وایتمن همکاری می‌کند تا بزرگ‌ترین سرقت تاریخ کانادا را رقم بزنند.