رابرت ردفورد غرب وحشی را مستند می‌کند

0
163

کانال دیسکاوری قصد دارد سریالی درباره غرب آمریکا را با همکاری کمپانی ساندنس پروداکشنز متعلق به رابرت ردفورد و لارا میچالچیشین و همچنین کمپانی استیون دیوید انترتینمنت بسازد.

 سریال “غرب” دسترسی بی‌نظیری به درون دنیای وحشی، سرحد بی قانونی و خون ریزی در چهل سال بین پایان جنگ داخلی آمریکا و اتمام قرن بیستم را فراهم و زمانی را تصویر می کند که دنیای غرب آمریکایی در واقع به وجود آمد. طبق برنامه ریزی‌ها این سریال سال ۲۰۱۴ به نمایش درمی‌آید.

آیلین او نیل رییس گروه شبکه های دیسکاوری و تی‌ال‌سی گفت: این سریال موفقیت‌ها، تراژدی ها و شخصیت‌های افسانه‌ای که دنیای غرب وحشی را رام کردند، نمایان می‌کند.

این سریال شخصیت‌های واقعی مانند جسی جیمز، کریزی هورس، وایت ارپ و بوفالو بیل را نیز در برمی‌گیرد. هر اپیزود این سریال داستان‌ها و مشکلات معروف ترین یاغی‌های غرب وحشی و مبارزه آنها برای زمین ها و هویت هایشان را به نمایش می گذارد. کمپانی دی‌آرجی حقوق بین‌المللی سریال را در اختیار خواهد داشت.

ردفورد، میچالچیشین و دیوید با همراهی مایکل سورنسن از شبکه دیسکاوری مسئولیت تهیه کنندگی اجرایی این سریال را بر عهده خواهند داشت. شبکه دیسکاوری قبل از این در مستند “تمام مردان رییس‌جمهور” با ساندنس پروداکشنز و همچنین در پروژه “مردانی که آمریکا را ساختند” با استیون دیوید پروداکشنز همکاری کرده بود.

به گزارش مهر به نقل از د رپ،رابرت ردفورد برای بازی در جدیدترین فیلمش با نام “همه چیز از دست رفته است” یکی از چهره‌های مطرح دریافت جایزه اسکار امسال است.