رابرت دنیرو در نقش کلاهبردار وال‌استریت

0
187

روز جمعه رابرت دنیرو با سری که موهای بخش جلوی آن از ته تراشیده شده بود در منهتن دیده شد.

او برای نخستین بار در ظاهری شبیه برنی مادوف شخصیتی که وی در نقش او را در سریال «جادوگر دروغ‌ها» بازی می‌کند، دیده شد.

این بازیگر ۷۲ ساله که به عنوان اسطوره بازیگری شناخته می‌شود همان طور لباس پوشیده بود که شخصیت محکوم ۷۷ ساله فیلمش، می‌پوشید.

دنیرو که دو جایزه اسکار در کارنامه‌اش دارد چهار سال پیش قرارداد بازی در نقش کلاهبردار وال‌استریت را که ۶۵ میلیارد دلار سر دیگران کلاه گذاشته، امضا کرده بود.

این سریال برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته می‌شود و این فرد که اکنون زندانی شماره ۰۵۴-۶۱۷۲۷ است و به ۱۵۰ سال زندان محکوم شده، شخصیت مرکزی فیلم است.

مادوف ۶ سال پیش در ۱۱ جرم ایالت فدرال از جمله تقلبی در اوراق بهادار، تقلب در ارتباط کابلی، پستی، پولشویی، اریه اطلاعات نادرست، شهادت دروغ، دزدی از یک طرح استخدامی مقصر شناخته شد.

1836604

در این فیلم میشل فایفر در نقش همسر این کلاهبردار یعنی «روت» ظاهر شده است. این فیلم که قرار است سال آینده روی آنتن برود با اقتباس از کتابی که دایانا بی هنریکس در سال ۲۰۱۲ نوشت، ساخته شده است.

 این چهارمین کار مشترک رابرت دنیرو با میشل فایفر ۵۷ ساله نامزد اسکار است. «خانواده» در سال ۲۰۱۳ ، «شب سال نو» در سال ۲۰۱۱ و «مسحورکننده» در سال ۲۰۰۷ دیگر فیلم‌هایی بوده‌اند که این دو در آنها در کنار هم ظاهر شده‌اند.

این سریال را بری لوینسون کارگردان برنده اسکار کارگردانی می‌کند. در این سریال هنک آزاریا، آلساندرو نیوولا، لیلی ریب و کریستن کانلی نیز نقش آفرینی کرده‌اند.

به گزارش مهر به نقل از دیلی میل، دنیرو به زودی با فیلم سینمایی«کارآموز» در نقش مدیری پا به سن گذاشته که تازه می‌خواهد وارد یک حرفه جدید شود دیده خواهد شد. این فیلم ۲۵ سپتامبر به کارگردانی نانسی مه یر و با بازی آن هاتاوی و اسنوپ داگ اکران می‌شود.