رابرت دنیرو این بار در نقش یک کمدین

0
176

«کمدین» جدیدترین فیلم رابرت دنیرو به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره کاپری هالیوود انتخاب شد.

رابرت دنیرو بازیگر مطرح و برنده اسکار در فیلم «کمدین» در نقش یک استندآپ کمدین بازی کرده است. این فیلم در اروپا نمایش خود را با اکران در جزیره کاپری ایتالیا شروع می‌کند.

«کمدین» با نمایش در جشنواره فیلم کاپری هالیوود در ۲۷ دسامبر اولین افتتاحیه اروپایی خود را تجربه خواهد کرد.

این فیلم را تیلور هکفورد کارگردان «ری» ساخته و دنیرو در نقش جکی بیورکی کمدینی بازی می‌کند که با دیدار با هارمونی که نقش آن را لسلی مان بازی می‌کند، می‌خواهد جایگاه جدیدی در زندگی کسب کند. مارتین اسکورسیزی و شان پن جز چهره‌هایی بودند که ابتدا برای کارگردانی این فیلم معرفی شده بودند.

ادی فالکو، بیلی کریستال، دنی دوویتو، چارلز گوردون، کلوریس لیچمن، هاروی و پتی لوپون دیگر بازیگران این فیلم هستند.

فیلمنامه این فیلم را آرت لینسون، جف راث، ریچارد لاگراوینیس و لوییس فریدمن نوشته و فیلم قرار است توسط سونی پیکچرز کلاسیکز اکران شود. یک نمایش محدود نیز دو دسامبر برای این فیلم پیش‌بینی شده است تا فیلم امکان شرکت در جوایز سینمایی سال را داشته باشد.

در جشنواره فیلم کاپری هالیوود امسال، بیل مکانیک تهیه‌کننده مورد تجلیل واقع می‌شود. استفن فریرز نیز جایزه کارگردان اروپایی سال را برای ساخت فیلم «فلورانس فاستر جنکینز» دریافت می‌کند. این در حالی است که فیلم «آتش در دریا» ساخته جیانفرانکو رزی که برای اسکار بخش بهترین فیلم خارجی زبان از سوی ایتالیا انتخاب شده جایزه فیلم سال اروپایی کاپری را دریافت می‌کند. این جشنواره امسال تجلیل ویژه از دینو دلورنتیس تهیه‌کننده نیز خواهد داشت.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر،؛ جشنواره فیلم کاپری هالیوود از ۲۷ دسامبر تا دو ژانویه ادامه خواهد داشت.