رئال مادرید نقره داغ شد

0
139

تیم فوتبال بارسلونا با برتری مقابل رئال مادرید در دیداری که تحت تدابیر شدید امنیتی برگزار شد، اختلاف خود با این تیم در صدر جدول را به شش امتیاز برساند.

 بازی تیم های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا با یک دقیقه سکوت به احترام کشته شدگان حادثه تروریستی پاریس آغاز شد. بازیکنان دو تیم همچنین با روبان های مشکی وارد میدان شدند.

تیم فوتبال بارسا در هفته دوازدهم رقابتهای لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با چهار گل مقابل رئال مادرید به برتری رسید.

بارسلونا از همان ابتدا بازی بهتر و منظم تری را به نمایش گذاشت و در نهایت در دقیقه ۱۱ مزد برتری خود را گرفت. لوییس سوارس موفق شد تیم میهمان را پیش بیندازد.

رئال مادرید واکنش مناسبی به این گل نداشت و همچنان به بازی بی انظباط خود ادامه داد. حملات کم دامنه رئالی ها تهدیدی بر روی دروازه بارسا ایجاد نمی کرد.

در دقیقه ۳۹ باز بارسلونا بود که به گل رسید. آندرس اینیستا با پاسی زیبا که مشکوک به آفساید هم بود نیمار را در موقعیت گلزنی قرار داد و این مهاجم برزیلی هم توپ را از زیر دستان کیلور ناواس وارد دروزاه سفیدپوشان کرد.

بازی در نیمه دوم هم به سود رئالی ها پیش نرفت. اینیستا که روی گل دوم نقش اساسی داشت این بار خودش اقدام به گلزنی کرد و پاس پشت پای نیمار را با شوتی سنگین وارد دروازه رئال کرد.

لیونل مسی که از مدت ها قبل صحبت بر سر بازی کردن و یا بازی نکردن وی مطرح بود از دقیقه ۵۶ به جای راکیتیچ وارد میدان شد.

گلزنی بارسلونا به همین جا ختم نشد. پس از اینکه کریستیانو رونالدو نتوانست پاس عرضی گرث بیل را در دقیقه ۶۸ وارد دروزاه بارسا کند، شش دقیقه بعد سوارس بود که در موقعیت تک به تک دروازه ناواس را با ضربه ای چیپ باز کرد.

پس از این گل کریم بنزما یک ضربه سر خیلی خوب را به سمت دروازه کلودیو براوو فرستاد اما دروازه بان شیلیایی بارسا مانع از فرو ریختن دروازه آبی اناری پوشان شد.

 در دقیقه ۸۴ مصائب رئال دوچندان شد و ایسکو که به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شده بود به دلیل خطای عمد بر روی نیمار، با کارت قرمز مستقیم داور از زمین اخراج شد.

رئال و بارسا در دقایق پایانی حملاتی را بر روی دروازه هم ترتیب دادند که هیچکدام از توپها وارد دروازه نشد. نکته مهم در این بازی، درخشش براوو بود که چند بار مانع از گلزنی رونالدو شد.

به گزارش مهر،بارسلونا با این پیروزی ۳۰ امتیازی شد و رئال مادرید ۲۴ امتیازی ماند تا کار دشواری در ادامه رقابتهای فصل داشته باشد.