دی‌کاپریو در «بازگشت از مرگ» ایناریتو را همراهی می‌کند

0
174

لئوناردو دی‌کاپریو در «بازگشت از مرگ» به کارگردانی آلخاندرو گونزالس ایناریتو فیلمساز مکزیکی بازی می‌کند.

 این پروژه که محصولی از شرکت نیو ریجنسی است، با اقتباس از رمان مایکل پانکی ساخته می‌شود. دی کاپریو و ایناریتو هر دو از این همکاری مشترک ابراز خوشحالی کرده اند و امیدوارند ساخت فیلم در سپتامبر کلید بخورد.

«بازگشت از مرگ»‌ داستان صیادی است که به دنبال خز حیوانات است و با حمله یک خرس به شدت مجروح می‌شود. دو مرد که در این شکار همراه او بودند و انتظار می رفت به او کمک کنند، وسایل او را دزدیده و او را در حال مرگ رها می‌کنند. اما انگیزه حیات در این مرد قوی است و او ۳۵۰ مایل در طبیعت وحشی طی می‌کند تا زنده بماند.

رت پاک و ورلد ویو سرمایه گذاران این پروژه هستند و گفته می شود فکر ساخت این فیلم از بیش از ۱۰ سال پیش مطرح بود. ابتدا آکیوا گلدزمن قرار بود این فیلم را بر مبنای فیلمنامه‌ای از دیوید راب تهیه کند. آلخاندرو گونزالس ایناریتو حداقل از سال ۲۰۱۱ به ساخت «بازگشت از مرگ» فکر کرده و برای نقش اصلی با لئوناردو دی‌کاپریو و شان پن هم دیدار کرده بود. اما تا کنون فرصت شروع این پروژه پیش نیامده بود.

این فیلم اکنون با فیلمنامه مارک ال. اسمیت ساخته می شود و ایناریتو قصد دارد آن را برای اکران در پاییز ۲۰۱۵ آماده کند و توزیع آن را به کمپانی فاکس قرن بیستم بسپارد.

ایناریتو از تهیه کنندگان فیلم هم هست. او پیش از این با کمپانی رجنسی در ساخت «پرنده باز» هم همکاری کرده و این فیلم کمدی قرار است اواخر سال ۲۰۱۴ اکران شود.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر،«بابل» و، «۲۱ گرم» دو فیلمی هستند که شهرتی جهانی برای ایناریتو فیلمساز مکزیکی کسب کردند. او برای «بابل» با بازی بردپیت و کیت بلانشت نامزد اسکار بهترین کارگردانی نیز شد.