دیوید اویلوو به جورج کلونی ملحق می‌شود

0
79

بازیگر انگلیسی فیلم «سلما» در کنار جورج کلونی در فیلمی پساآخرالزمانی ظاهر می‌شود.

دیوید اویلوو در حال مذاکره است تا به فیلم بی‌عنوان جورج کلونی برای شبکه نت‌فلیکس ملحق شود. این فیلم اقتباسی از رمان لیلی بروکس-دالتون با عنوان «صبح به‌خیر، نیمه‌شب» است که سال ۲۰۱۶ منتشر شد.

گفته شده فلیسیتی جونز و کایل چندلر نیز قرار است به این فیلم اضافه شوند. این فیلم اولین فیلم بلندی است که کلونی از سال ۲۰۱۷ که «سابربیکن» را ساخت، کارگردانی می‌کند.

مارک ال.اسمیت فیلمنامه‌نویس «بازگشته از گور» نویسنده فیلمنامه این فیلم است.

این رمان داستانی پساآخرالزمانی و داستان‌های موازی از آگوستین با بازی کلونی را روایت می‌کند که دانشمندی تنها در قطب شمال است و فضانوردی که در فضاست و تلاش دارد تا به خانه‌اش در زمین برگردد. در همین حال آگوستین تلاش دارد تا با این کشتی فضایی ارتباط برقرار کند.

هنوز گفته نشده اویلوو کدام نقش را ایفا خواهد کرد.

کلونی از تهیه کنندگان فیلم هم هست و کار تولید فیلم قرار است از اکتبر شروع شود.

اویلوو به تازگی در اقتباس ۶ قسمتی بی‌بی‌سی و پی‌بی‌اس از «بینوایان» بازی کرد و در عین حال تهیه کننده اجرایی سریال هم بود. این سریال درام از ۱۴ آوریل روی آنتن رفت. وی همچنین از بازیگران و تهیه کنندگان فیلمی فانتزی با بازی آنجلینا جولی هم هست.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، دیوید اویلوو بازیگر انگلیسی فیلم‌هایی چون «ظهور سیاره میمون‌ها»، «جک ریچر»، «سلما»، «پسر روزنامه فروش»، «اسیر» و «گرینگو» است.