دیدار مجدد با رابین ویلیامز در «شب در موزه»

0
195

قسمت سوم فیلم پرفروش «شب در موزه» با بازی رابین ویلیامز فقید از هفته دیگر اکران خود را آغاز می کند.

 فیلم «شب در موزه: راز مقبره» از هفته دیگر اکران عمومی خود را شروع می‌کند. در این فیلم بار دیگر تدی، دکستر و جمعی از چهره های موزه تاریخ طبیعی آمریکا به هنرنمایی می پردازند.

«شب در موزه: راز مقبره» قسمت سوم دو فیلمی است که نزدیک به یک میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کردند. بن استیلر در این فیلم در کنار رابین ویلیامز، اوون ویلسون، استیو کوگان، ریکی گرویس بازی کرده اند. بن کینگزلی، رابل ویلسون، راشل هریس و دن استیونس برای اولین بار به این مجموعه پیوسته اند.

شان لوی کارگردان این فیلم از بن کینگزلی برای بازی در نقش فرعون مصر استفاده کرده است. این فیلم بر مبنای فیلمنامه‌ای که توماس لنون و رابرت بن گرانت و دیوید گوئیون و مایکل هندلمن نوشته شده، ساخته شده است.

فیلمبرداری قسمت سوم این مجموعه در آغاز سال ۲۰۱۳ انجام شد. این فیلم را کمپانی فوکس ساخته است. در فیلم «شب در موزه ۳» بن استیلر دوباره در نقش لری دیلی نگهبان شب موزه ظاهر می شود.

رابین ویلیامز که در دو فیلم اول مجموعه یعنی «شب در موزه» و «شب در موزه: نبرد اسمیتسونیان» نقش تدی روزولت را بازی کرده بود، در فیلم سوم که داستانش در لندن اتفاق می‌افتد نیز همین نقش را ایفا می کند.

به گزارش مهر به نقل از ددلاین،این فیلم ۱۹ دسامبر(جمعه ۲۸ آبان) راهی سینماهای آمریکا می‌شود.