دیدار خیریه یاران کریمی و فردوسی‌پور

0
263

تیم فوتبال یاران علی کریمی در دیدار خیریه با رسانه ورزش به پیروزی پرگل رسیده است.

تیم رسانه ورزش و یاران علی کریمی در حمایت از بیماران سرطانی و با شعار آسمان آبی و هوای پاک روز یکشنبه در دانشگاه شهید بهشتی به مصاف یکدیگر رفتند.

این دیدار با پیروزی 5 بر یک یاران کریمی به پایان رسید. تک گل رسانه ورزش را عادل فردوسی‌پور و گل‌های یاران کریمی را مهدی هاشمی‌نسب 2 گل و علیرضا اکبرپور و محسن خلیلی و علی آذری به ثمر رساندند.

حدود 300 هوادار که نیمی از آنها را خانم‌ها تشکیل دادند از این بازی دیدن کردند. برای تیم یاران کریمی علی کریمی، مجتبی محرمی، محمد پنجعلی، مهدی مهدوی‌کیا، محسن آشوری، بهروز رهبری‌فرد، مهدی هاشمی‌نسب، حامد کاویانپور، ادموند بزیک، مهدی خانبانی، سیروس دین محمدی، علیرضا اکبرپور، حمید استیلی، احسان علیخانی، علی انصاریان، آتیلا حجازی و … بازی کردند. هدایت تیم یاران علی کریمی را مهدی مناجاتی و علی پروین برعهده داشتند.

به گزارش فرارو؛ عادل فردوسی‌پور بازیکن تیم رسانه ورزش با 20 دقیقه تاخیر در این مسابقه حاضر شد. مهراب قاسم‌خانی به همراه خانواده‌اش، لیلا بلوکات، فریبا کوثری، سردار آقامیر، مهدی امیرآبادی، محسن مسلمان، امیر نوری بازیگر، محمد علیزاده، فاطمه گودرزی، دانیال عبادی و احمدرضا عابدزاده از حاضران در این مسابقه بودند. در ابتدا آهنگ‌هایی از مرتضی پاشایی که چندی پیش به دلیل بیماری سرطان درگذشت پخش شد.