دو کشته و یک زخمی در سانحه فیلم جدید تام کروز

0
130

بر اثر سقوط یک هواپیمای کوچک که برای گروه فیلم جدید تام کروز استفاده می‌شد، دو نفر کشته و یک نفر زخمی شدند.

 این هواپیما که برای فیلم «منا» فیلم جدید تام کروز به کار گرفته می‌شد، در اثر یک سانحه سقوط کرد.

این هواپیما دیروز جمعه در کلمبیا سقوط کرد و کروز که خود خلبانی تعلیم دیده است، در هواپیما حضور نداشت.

کشته شدگان شامل آلن دیوید پوروین خلبان هالیوودی و کارلوس برل کلمبیایی بودند. جیم لی گاریند دیگر خلبان آمریکایی به شدت مصدوم شده و در بیمارستان بستری شده است.

کروز ۵۳ ساله ۲۰ آگوست راهی کلمبیا شد تا کار در فیلم جدیدش را شروع کند. داستان فیلم درباره خلبانی به نام بری سیل آمریکایی است که برای پابلو اسکوبار سلطان مواد مخدر کار می‌کند. او از سوی سیا ماموریت دارد تا سلطان کوکایین را گیر بیندازد. سیل در سال ۱۹۸۶ با شلیک گلوله کشته شد و گروه مسئول کشتن او را اسکوبار فرستاده بود.

گفته شده پرواز در هوای بد در واپسین ساعت‌های جمعه، موجب سقوط این هواپیما شد که از شهر مستعمراتی سانتافه دآنتیکیا بلند شده بود تا به مدلاین برود.

به گزارش مهر به نقل از پیپل،پوروین بینانگذار و رییس کمپانی هیلانت تکنولوژیز مستقر در لس‌آنجلس بود که مسئول تامین تجهیزات تکنولوژیکی است. در وب سایت این کمپانی از او به عنوان یکی از بهترین خلبانان نسل خودش یاد شده است. او در تولید شماری از فیلم‌های مهم از جمله «تبدیل شوندگان»، «پرل هاربر» و «دزدان دریایی کاراییب» نقش داشت و از ۱۶ سالگی خلبانی هواپیما را شروع کرده بود. او روز چهارشنبه در آخرین توییت خود از این که در این منطقه محاصره شده در میان کوه‌ها کار می‌کند، ابراز خوشحالی کرده بود.