دوک دغل باز فانتزی «سیندرلا» معرفی شد..

0
613

«استلان اسکارسگوارد»‌ نقش دوک معروف و دغل باز داستان را ایفا می کند که درصدد کمک به نامادری سیندرلا است.

 سینما خبر گزارش داد؛ «استلان اسکارسگوارد»‌ بازیگر شناخته شده فیلمهای «ویل هانتینگ خوب» ، «مامامیا» و «دختری با نشان اژدها»‌ برای بازی در درام فانتزی «سیندرلا»‌ وارد مذاکره شد. «اسکارلگارد»‌ در صورت امضاء قرارداد ، نقش دوک معروف و دغل باز داستان را ایفا می کند که درصدد کمک به نامادری سیندرلا است.

«استلان اسکارسگوارد»‌ پس از بازی در دو قسمت «دزدان دریایی کارائیب»‌ برای سال ۲۰۱۳ فیلمهای «رومئو و ژولیت» ، «اشتیاق» و «ثور: دنیای تاریک» را پیش رو دارد.

پیش از این بازیگرانی همچون «لیلی جیمز»‌ ،‌ «کیت بلانش» ،‌«ریچارد مادن»‌ ،‌«سوفی مک شرا» و «هالیدی گرانگر»‌ برای بازی در این فیلم دعوت شده اند. فیلم به کارگردانی «کنیث براناگ» و فیلمنامه «آلین بروس مک کنا»‌و «کریس ویتز» از پاییز امسال در لندن مقابل دوربین می رود.

«سیندرلا»‌ پنجمین همکاری «کینث براناگ» با استودیوی دیزنی است.

جان استلان اسکارسگوارد (تلفظ سوئدی: [ˈstɛlː.ˈan ˈskɑːʂɡoːɖ]; متولد ۱۳ ژوئن ۱۹۵۱)، بیشتر شناخته شده با نام استلان اسکارسگوارد یک بازیگر سوئدی است.

او برای بازی نقش بیل چکمه بلند در دزدان دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده(۲۰۰۶) و دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان(۲۰۰۷)؛ و نقش دکتر اریک سلویگ در ثور(۲۰۱۱)، انتقام‌جویان(۲۰۱۲) و به زودی ثور: دنیای تاریک(۲۰۱۳) معروف است.