دستگیری یکی از مأمورین دادستانی شعبه اعزام زندان گوهردشت کرج در حین حمل و انتقال مواد مخدر به درون زندان

0
159

بنابه گزارشات رسیده یکی از مهره های سرکوب دادستانی تهران که درشعبه اعزام زندان گوهردشت کرج مشغول به کار بود و زندانیان سیاسی را مورد اذیت و آزار قرار می داد در حین حمل و انتقال مواد مخدر به درون زندان دستگیر شد.

روز چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه فردی به نام سمیعی از شعبه اعزام زندان گوهردشت کرج در حین حمل مواد مخدر به درون زندان دستگیر شد.

هنگامی که زندانیان سیاسی از مراکز درمانی خارج از زندان، دادگاه و یا مراکز دیگر به قرنطینه منتقل می شوند توسط این فرد بطرز توهین آمیزی مورد بازرسی قرار می گیرند.او با رفتاری وحشیانه زندانیان سیاسی را وادار می کند که عریان شوند و چندین بار بشین و پاشو انجام دهند .

انتقال و پخش مواد مخدر بدرون زندانها به دستور و تحت نظارت رئیس و اطلاعات زندان صورت می گیرد و گاها به دلیل در آمدهای مالی بالا ،ماموران شخصا اقدام به انتقال و فروش آن می نمایند که این مسئله در تضاد با قاعده باند مافیای حاکم بر زندان است و برای زهر چشم گرفتن اقدام به دستگیری آنها می نمایند . عوامل فروش مواد مخدر در زندان از باندهای مافیایی زندان و همچنین از خبر چینان رئیس و اطلاعات زندان هستند.

در حالی که هزاران جوان ایرانی در زندانهای ولی فقیه تحت عنوان فروش مواد مخدر در انتظار اعدام بسر می برند و روزانه به چوبه های دار سپرده می شوند اما مأموران ولی فقیه در زندانها خود شخصا اقدام به خرید و فروش مواد مخدر در میان زندانیان می کنند.

به گزارش خبرنامه ملی ایرانیان از فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران و زندانیان سیاسی همواره بر این مسئله تاکید نموده اند که عامل ورود و فروش موادر مخدردر درون زندان ، مسئولین و زندانبانان ولی فقیه هستند و هر از گاهی به دلیل درگیریهای درونی این باندها یکی از آنها دستگیر می شود .

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران
۱۷ مرداد ۹۳ برابر با ۸ اوت ۲۰۱۴

مطلب قبلیکشف ده‌ها مقبره و انبوهی از لوازم باستانی در چین
مطلب بعدییورشهای مامورین وزارت اطلاعات به منازل هموطنان اهل سنت در تهران
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...