خبرگزاری سازمان بسیج: اخلال‌گران سخنرانی روحانی حامیان دولت بودند

0
164

خبرگزاری سازمان بسیج با انتشار نام اختصاری گروهی از بازداشت شدگان مراسم سخنرانی حسن روحانی٬ آنها را از «حامیان» دولت یازدهم و «عوامل» وقایع سال ۸۸ معرفی کرد.

این خبرگزاری روز چهارشنبه (۲۰ خرداد) گزارش کرده که جریان سیاسی خاصی با اهداف «کثیف» برای سخنرانی حسن روحانی در آرامگاه روح‌الله خمینی برنامه‌ریزی کرده بود.

آن‌طور که در این گزارش آمده این جریان با «حاشیه سازی» در سخنرانی روحانی قصد داشته «خوراک رسانه‌های صهیونیسم جهانی و دنباله‌های رسانه‌ای داخلی را مهیّا» کند.

خبرگزاری بسیج نوشته «عناصر میدانی کودتای آمریکایی – اسرائیلی ۸۸ سردمداران کسانی بوده‌اند که با ادعای حمایت از روحانی اقدام به اغتشاش در مراسم مذکور نموده‌اند.»

بنابر نوشته این خبرگزاری «اغتشاشگران را عناصر سیاسی مدعی اعتدال‌گرایی به معرکه آورده بودند تا فضای جلسه را ملتهب سازند و در نهایت مردار ماهی سیاسی خود را صید نمایند.»

خبرگزاری بسیج افزوده «متاسفانه این‌بار نیز چوب رذالت این جریان فتنه‌گر، نصیب نیروهای حزب‌اللهی شده تا بار دیگر مظلومیت حامیان اصیل اسلام و انقلاب عیان گردد.»

این خبرگزاری در بخش دیگری از گزارش خود هویت اختصاری برخی از بازداشت شدگان مراسم مذکور را به همراه بخش‌هایی از اعترافات آنها منتشر کرده است.

خبرگزاری بسیج تلاش کرده تا «حامیان» حسن روحانی را عامل اصلی تنش در آرامگاه خمینی معرفی کند.

به گزارش دیگربان؛ در این گزارش اشاره‌ای به هویت کسانی که علیه روحانی شعار داده‌اند٬ نشده و مشخص نیست که آیا این افراد نیز در میان بازداشت شدگان قرار دارند یا خیر.

در یک هفته گذشته گزارش‌های متعددی از بازداشت برخی به اتهام اخلال در سخنرانی روحانی منتشر شده اما هنوز مشخص نیست که این افراد از حامیان دولت هستند یا از منتقدان آن.

در جریان سخنرانی روحانی دو گروه حامی و منتقد وی اقدام به سر دادن شعار‌هایی کردند و این مساله باعث برخی تنش‌ در این مراسم شد.