خبرهای جدید از سرنوشت «دزدان دریایی کارائیب ۵»

0
149

اخبار جدید از وضعیت قسمت جدید «دزدان دریایی کارائیب» نشان می دهد بازیگران این فیلم باید به احتمال زیاد سال آینده برابر دوربین قرار بگیرند.

آخرین اخباری که درباره پنجمین فیلم از مجموعه دزدان دریایی کارائیب که «دزدان دریایی کارائیب: مرده ها سخن نمی گویند» نام دارد خیلی خوب نبودند. این فیلم که ابتدا قرار بود تا سال آینده مراحل ساخت خود را به پایان رسانده و اکران هم شده باشد، به دلیل تکمیل نشدن فیلمنامه از تقویم سینماها بیرون کشیده شده بود.

اما با توجه به اخبار جدید می توان امیدوار بود که تغییرات مثبتی به وجود آمده باشد و اگر جری بروکهایمر، تهیه کننده این فیلم، بتواند کارهای مورد نظرش را انجام دهد، جانی دپ دوباره به زودی بتواند با بودجه عظیم این فیلم در نقش جک گنجیشکه ظاهر شود.

بروکهایمر در فستیوال تلویزیون مونت کارلو جزییات بسیار کوچکی از قسمت بعدی این مجموعه را با طرفداران در میان گذاشت. او گفت: امیدارم که بتوانیم کارمان را بعد از اوایل سال دوباره آغاز کنیم، هدف ما این است.

با توجه به این جمله بروکهایمر هنوز هیچ چیز قطعی نشده است، اما به نظر می رسد امیدی برای کلید خوردن دوباره این فیلم وجود داشته باشد. این در حالی است که خواکیم رونینگ و اسپن سندبرگ هنوز هم برای کارگردانی در این پروژه حضور خواهند داشت.

مجموعه فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» هنوز هم در صدر پرخرج ترین فیلم های ساخته شده هالیوودی قرار دارند. جدیدترین فیلم این مجموعه که «دزدان دریایی کارائیب: در پایان دنیا» نام داشت و در سال ۲۰۰۷ ساخته شد، با بودجه باورنکردنی ۳۴۱٫۸ میلیون دلار تولید شده بود. با این وجود، با توجه به تمام بودجه خرج شده، این فیلم درآمدی کمتر از فیلم های قبلی این مجموعه یعنی «صندوقچه مرد مرده» و «روی موج های بیگانه» داشت.

به گزارش مهر به نقل از ایندی وایر، فیلم «دزدان دریایی کارائیب: در پایان دنیا» در صدر جدول پرهزینه ترین فیلم های ساخته شده هالیوودی قرار دارد. بعد از آن فیلم «کلئوپاترا» محصول سال ۱۹۶۳ با بودجه ۴۴ میلیون دلار قرار دارد که با توجه به میزان تورم چیزی حدود ۳۴۰ میلیون دلار امروزی است. بعد از این دو هم می توان به فیلم های «تایتانیک» با ۲۹۴٫۳ میلیون دلار، «اسپایدرمن ۳» با ۲۹۳٫۹ میلیون دلار، «در هم پیچیده» با ۲۸۱٫۷ میلیون دلار و «هری پاتر و شاهزاده دو رگه» با ۲۷۵٫۳ میلیون دلار اشاره کرد.