خانه بلاگ
.چه بگوییم ویلای ۴میلیون دلاری علیرضادبیر را در محله گلاندایل ال ای یاهمان لس انجلس شهر فرشته باور کنیم،یا عربده های نمایشی اش در دبی مقابل سفارت آمریکا را که کشتی گیران ملی پوش را برای اخذ ویزا گسیل کرده بود !اداره مهاجرت ایالت متحده زمانیکه به امثال دبیر ولایت معاش و عرزشی  اقامت در گام نخست ویزای ورود...
در اثر حضور ننگین ترین حاکمیت تاریخ در میهن ما، در طی سالیانی که در چهار دهه اخیر آمده و رفته اند. در کمال تاسف، با آماری که توسط سازمان ها و نهادهای بین المللی، در ارتباط با نوع زندگانی مردمان جهان گرفته شده اند. نتایج به دست آمده از آمارهای مورد نظر نشان می دهند؛ که اکثریت مردم...
وی در ادامه افزوده است حزب‌الله از طریق سرمایه‌گذاری‌های تجاری محرمانه و معاملات سیاسی مخفیانه ثروت انبوهی انباشته است که مردم لبنان نمی‌توانند آن را ببینند.
مدیر طراحی مرکز توسعه محصولات ایران خودرو گفت: باز شدن کیسه هوا (ایربگ) در هنگام تصادف خودرو، بستگی به شدت ضربه، میزان سرعت و زاویه‌ای دارد که ضربه وارد می‌شود. مهدی رحیمی افزود: کیسه هوای هر خودرو یک جعبه سیاه برای ذخیره اطلاعات دارد و ما برای بررسی حادثه بهبهان باید این جعبه‌های سیاه را بررسی کنیم تا بتوانیم تشخیص...
این گیاه فسیل شده که Euanthus نامیده می‌شود، نه تنها دارای گلبرگ بود، بلکه دارای کاسبرگ (نیکه برگی در پایه یک جوانه)، و همچنین دارای بخش‌های زایشی نر و ماده، از جمله تخمدانی شبیه به گل‌های امروزی بود.
صدر همچنین شرط همکاری با هیئت نمایندگی شیعه را حذف نوری المالکی، نخست‌وزیر اسبق عراق از این هیئت عنوان کرده است.
البته در این لایحه استثنائاتی برای زنان باردار و تمام افرادی که به دلایل پزشکی نمی‌توانند واکسینه شوند، در نظر گرفته شده است.
کروز گفت نه تنها دولت لبنان باید نگران جدی نقض تحریم‌های آمریکا علیه سوریه باشد. بلکه هر کشور دیگری که تحریم‌ها را نقض کند باید نگران باشد».
بد نیست بدانید ماشین‌لباسشویی‌های حاضر در این مطلب یک سال قبل حدود ۱۰ میلیون تومان قیمت داشتند.
این قطعه سنگ چهار میلیارد ساله که در سال ۱۹۸۴ در جنوبگان کشف شد، پس از اینکه گروهی از دانشمندان به رهبری ناسا در سال ۱۹۹۶ گفتند آن حاوی فسیل‌های میکروسکوپی از باکتری‌ها است، خبرساز شد.

خبرهای گذشته

فیلم و رسانه