حمله جدید حسن عباسی به حسن روحانی

0
414

کارشناس و تئوریسین جنگ نرم با بیان اینکه برجام اوباما هسته‌ای بود و برجام ترامپ منطقه‌ای و موشکی است، گفت: ترامپ برجام را قبول ندارد و می‌گوید امتیازاتی که داده شد کم است.

حسن عباسی جمعه شب در مراسم یادبود و گرامیداشت قاسم سلیمانی با بیان اینکه دستاورد برجام آن بود که برای آقای ظریف ویزا صادر نمی‌شود و رئیس جمهور آمریکا آن را پاره کرده است اظهار داشت: دستاورد برجام این است که همه تحریم‌های قبل از برجام بازگشته و یکسری تحریم‌های جدید نیز اعمال شده است.

وی افزود: دستاورد برجام این است که جمهوری اسلامی تعهد دهد مطلقاً دیگر انرژی هسته‌ای را دنبال نکند، کل برنامه موشکی را جمع کند و کاری به لبنان، فلسطین و جاهای دیگر نداشته باشد، اما آقای رئیس جمهور پشت تریبون اعلام می‌کند که برجام مظلوم واقع شده است و من بلد نیستم مشکل اقتصاد را بدون نگاه به غرب حل کنم.

وی با اظهار اینکه دولت باید ببیند مردم در خیابان چه می‌گویند، افزود: نخست وزیر انگلیس می‌گوید باید بیایید پای میز مذاکره و برجام ترامپ را امضا کنید زیرا برجام قبلی مال اوباما بود.

وی با بیان اینکه برجام اوباما هسته‌ای بود و برجام ترامپ منطقه‌ای و موشکی است، تصریح کرد: ترامپ برجام را قبول ندارد.

عباسی با عنوان اینکه ترامپ سال قبل برجام را پاره کرد اما سه کشور اروپایی معتقدند جمهوری اسلامی برجام را نقض کرد و پرونده را به شورای امنیت فرستادند و مکانیزم ماشه را علیه جمهوری اسلامی در حال فعال کردن هستند، افزود: بازی برجام شبیه بازی فیلم پیرمرد و دریا شده است.

وی با اظهار اینکه جمهوری اسلامی هر روز آمریکا را تحقیر می‌کند، افزود: جمهوری اسلامی با حمله موشکی به پایگاه عین الاسد، آمریکا را تحقیر کرده است.

وی با عنوان اینکه ترامپ برجامی را می‌خواهد که در آن موشک و قاسم سلیمانی‌ها نباشد، گفت: نظام اسلامی با شهادت فرزندانش نظیر دستغیب، رجایی و باهنر، صیاد شیرازی و… از پا درنیامده است در حالی که عده‌ای فکر می‌کنند می‌توانند با پوشاندن صورتشان و پاره کردن عکس حاج قاسم به اهدافشان برسند.

عباسی با انتقاد از رئیس جمهور افزود: رئیس جمهور می‌گوید بلد نیستم بدون ارتباط با غرب مشکل اقتصاد را حل کنم و این بلد نیستم‌ها سابقه ۳۰ ساله در کشور دارد.

وی با تاکید بر اینکه باید توان داخلی را جدی گرفت، افزود: هدف پروژه ۲۰۲۰ برای براندازی نظام این بود که قاسم سلیمانی را شهید کنند و منطقه را برهم بریزند در حالی که نقشه آنها بر هم ریخته شد.

به گزارش مهر؛ وی با بیان اینکه آمریکا ۱۱۴ پایگاه نظامی در اطراف ایران و کشورهای حاشیه دارد، گفت: وقتی پایگاه آمریکا را زدیم باید در شرایط جنگی، آسمان را کلیر می‌کردیم زیرا احتمال حمله دشمن وجود داشت و باید شرایط جنگ با آمریکا را جدی می‌گرفتیم.