حضور غیرمنتظره جرج کلونی در تیزر خیریه «دانتون ابی»

0
230

با نمایش تیزر ویژه سریال «دانتون ابی» این مجموعه در یک مراسم خیریه نیز شرکت می‌کند.

جرج کلونی در یک تیزر ویژه سریال «دانتون ابی» برای اهداف خیریه ظاهر شد. این تیزر ۸۰ ثانیه‌ای، هشت ثانیه از تیزر ۸۸ ثانیه‌ای جدید «جنگ ستارگان» کوتاه‌تر بود و احتمالا مقدار بسیار بسیار کمتری از جلوه‌های تصویری سی‌جی‌آی برای ساخت آن مورد نیاز بودند اما احتمالا باعث ایجاد هیجان زیادی در میان طرفداران این سریال خواهد شد.

در این کلیپ کوتاه که توسط شبکه پخش بریتانیایی آی‌تی‌وی منتشر شده است، شخصیت بانو کورا در حال صحبت کردن درباره دعوت کردن شخصی به شام است و شخصیت دیگری پشت به دوربین نشان داده می‌شود که بینندگان تصور می‌کنند او لرد گرانتام با بازی هیو بانویل است.

اما در حالیکه آهنگ «بگذار برف ببارد» در پیش‌زمینه پخش می‌شود، این شخصیت رویش را برمی‌گرداند و متوجه می‌شویم که او کسی نیست جز جرج کلونی که کت و شلوار سه تکه پوشیده و ظاهرش برای فردی که در دهه ۱۹۲۰ در شمال انگلستان زندگی می‌کرده کمی تا حدودی بیش از حد برنزه است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر؛ نمایش کامل این تیزر قرار است به عنوان بخشی از مراسم خیریه «تکست سانتا» روز هجدهم ماه دسامبر توسط آی‌تی‌وی در بریتانیا پخش شود. جرج کلونی اوایل امسال برای فیلمبرداری در یکی از قسمت‌های سریال «دانتون ابی» به بازیگران این مجموعه در قلعه «های‌کلر» پیوست.