جواد مومنی تهدید خود را عملی کرد؛ تبعید مدنی، یداللهی و انتصاری به زندان رجایی شهر

0
122

سعید مدنی، فرشید یدالهی و رضا انتصاری از زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ صبح روز یکشنبه به زندان رجایی شهر تبعید شدند.

صبح روز یکشنبه در اقدامی فریبکارانه از سوی مقامات زندان اوین سعید مدنی فعال ملی مذهبی، فرشید یدالهی و رضا انتصاری از دراویش گنابادی به بهانه گفتگو به اجرای احکام زندان منتقل و بدون اطلاع قبلی و به شکل غیر قانونی به زندان رجایی شهر در استان البرز تبعید شدند.

 این اقدام در رابطه با دور جدید سرکوب زندانیان سیاسی که از چندی پیش از سوی دادستانی تهران و مقامات زندان اوین آغاز شده است، ارزیابی می شود.

دستور این تبعید غیرقانونی را “نصیرپور” قاضی اجرای احکام دادسرای اوین صادر کرده و “جواد مومنی” معاون اجرایی زندان اوین که پیش از این بارها سعید مدنی و دراویش زندانی را به برخورد شدید تهدید کرده بود، اجرایی کرده است.

سعید مدنی ابتدای سال جاری به عنوان رابط زندانیان سیاسی پرده از تخلفات مالی پیمانکار فروشگاه زندان برداشت که جواد مومنی نیز از متهمان آن پرونده بوده است. این زندانی سیاسی در همان ایام با دستور مومنی یک دوره انفرادی را نیز تجربه کرده بود.

جواد مومنی همچنین یکی از عوامل ایجاد مانع بر سر درمان دراویش زندانی بوده است. به شکلی که پس از امتناع آنها از شرکت در دادگاه تنها چندی پیش مومنی به نمایندگی از قاضی صلواتی در زندان احکام دراویش را به رویت آنها رساند.

به گزارش کلمه،گفتنی است خانواده فرشید یدالهی در شیراز و خانواده رضا انتصاری و سعید مدنی به ترتیب در کیش و تهران ساکن هستند.

مطلب قبلیآمریکا ۲ روسیه یک (دو به یک به نفع یانکی ها)!
مطلب بعدیهفت سال زندان برای یک دانشجو به خاطر وبلاگ نویسی و فعالیت دانشجویی
پوریا نژادویسی
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد برنامه برنامه سازی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما. کارمند سابق معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ( اداره کلّ اخبار و اطلاعات ) تهیه کننده و کارگردان برنامه‌هایی‌ چون : دختران فراری پارک ملت- مجموعه عاشوراییان- ماجرای ورود گوشت‌های آلوده به کشور- هویت- رنگ و نقش- سیمای خانواده؛ قسمت خانواده و جوان- سازنده اولین فیلم آموزشی در خصوص نحوه چگونگی‌ رأی گیری برای ستاد انتخابات وزارت کشور- فیلم مستند دیدار سفیر کشور ژاپن در ایران از شهر همدان- مجری و خبرنگار مراکز ؛ تهران ؛ کیش ؛ همدان ؛ فارس- مسول پوشش خبری زلزله بم در سال۱۳۸۲- سر تیم خبری جلسات هیات دولت- سر تیم خبری جلسات بیت رهبری- سر تیم خبری سفرهای هیات دولت- عضو تیم خبری سفرهای رهبری- یکی‌ از عکاسان پروژه محرمانه قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا در سایت ( قرب نوح )- همکار در برنامه‌های مختلف با عناوین دیگر چون : مشاور ؛ یکی‌ از کارگردانان هنری ؛مشاور مجری طرح ؛ نماینده حراست ؛ ناظر کیفی و پخش و ... **- عضو شورای عالی‌ تحقیق و مبارزه با مواد مخدر در وزارت کشور - عضو هسته مرکزی گزینش کلّ کشور - دبیر کنگره وزرای شهید هیات دولت در ریاست جمهوری - نماینده بنیاد شهید در ستاد کلّ نیروهای مسلح ( سماجا ) ديگر مسئوليت های پوريا نژاد ويسی از اين قرار است: - همکاری با نشريه گل آقا - همکاری کوتاه مدت با روزنامه کيهان در سال ۱۳۷۸ - تهيه کننده ی برنامه پرسش و پاسخ با دختران فراری پارک ملت، که از بخش خبری شبکه دوم تلويزيون جمهوری اسلامی پخش شد - سازنده ی اولين فيلم آموزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا - دبير کنگره ی وزراء شهيد هيئت دولت - عضويت در گروه تحقيق مبارزه با مواد مخدر استاندری همدان - نماينده ی فرماندار همدان در اولين دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۷۷ - سازنده ی فيلم مستند آشورا برای معاونت سياسی استانداری همدان - تهيه کننده و مجری برنامه ی خبری با عنوان "دانشجويان انقلاب چرا؟" برای بنياد حفظ آثار ارزشهای دفاع مقدس - مجری صدا و سيمای استان همدان، تهران و کيش در سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۲ - مسئول پيگيری جلسه ی سخنرانی حسين لقمانيان در همدان - يکی از همکاران مطبوعاتی در رابطه با سفر خامنه ای به همدان - مدير بازرگانی روزنامه ی اعتماد در همدان و ...