جمال اجلالی در بیمارستان بستری شد

0
181

 جمال اجلالی (بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون) که مدتی است مقابل دوربین سریال در دست تولید دور دست‌ها قرار دارد، صبح روز جمعه (۲ بهمن ماه) بر اثر سر درد و فشارخون بالا در بیمارسان بستری شد.

تهیه‌کننده سریال دور دست‌ها گفت: آقای اجلالی صبح روز جمعه و پیش از گریم، ابراز سر درد شدید کرد و از آنجایی که سابقه فشار خون داشت و چند روزی هم قرص‌های فشار خونش را مصرف نکرده بود، به بیمارستانی در شهرستان جویبار منتقل شد.

در زمان بستری و با کاهش سطح هوشیاری، پزشکان بیمارستان جویبار تشخیص دادند که آقای اجلالی به بیمارستان بوعلی سینای ساری که از تجهیزات بهتری برخوردار بود، منتقل شود. با انتقال ایشان به این بیمارستان، پس از انجام آزمایشات و سی تی اسکن مغزی، پزشکان اعلام کردند که او دچار خونریزی و سکته مغزی شده است.

فریبا توکلی ادامه داد: آقای اجلالی در کما نیست و با سطح هوشیاری ۱۰ در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بوعلی سینای ساری، تحت نظر پزشکان قرار دارد.

این تهیه‌کننده یادآور شد: قرار بود روز گذشته با حضور آقای اجلالی در لوکیشین کارخانه روغن سازی، سکانس گفتگو مراد (جلال اجلالی) با رسول (دانیال حکیمی) فیلمبرداری شود.

توکلی تصریح کرد: با توجه به اعلام نظر پزشکان مبنی بر اینکه پس از انتقال به بخش، ایشان باید یک ماه استراحت مطلق کنند، بنابراین بازی او در سریال دور دست‌ها پایان می‌بابد چراکه تصویربرداری این سریال تا پایان همین هفته ۹ بهمن در منطقه جویبار به پایان خواهد رسید.

به گزارش ایلنا، توکلی در پایان یادآور شد: به لحاظ حرفه‌ای، هزینه‌های درمانی آقای اجلالی تا الان توسط گروه پرداخت شده است و امیدوارم آقای اجلالی هر چه با سلامتی ار بیمارستان مرخص شود.